Sviečky s energiou

24 položiek

ENERGETICKÁ SVIEČKA KARUNA NIE JE OBYČAJNÁ SVIEČKA.

Sviečky KARUNA sú energeticky účinné, ekologicky čisté sviečky vyrobené výlučne z prírodných materiálov. Za ich jedinečnými vlastnosťami sa skrýva aplikácia starobylých liečebných poznatkov a poctivá ručná výroba. Výroba sviečok prešla od roku 2010 dlhou cestou vývoja, testovaním a neustálym zlepšovaním techník. Sviečky s energiou naturalka

Energetické sviečky KARUNA určite nie sú len „farebné sviečky" aké bežne dostanete v obchode. Každá sviečka je spájaná s očistnými a liečivými energiami. Sviečky harmonizujú a energeticky očisťujú priestory aj ľudí vo svojom dosahu, pomáhajú udržiavať energetický systém človeka čistý, v harmónii a pohode.

Sviečky sú vyrobené z čistého palmového vosku bez akýchkoľvek prídavných látok. Preto sú vhodné aj pre alergikov a citlivejších ľudí. Oproti klasickým parafínovým sviečkam horia podstatne dlhšie a nespôsobujú zadymenie priestoru ani zápach.

UPOZORNENIE!
Hoci sviečky vyžarujú harmonizujúce energie nie sú náhradou lekára a nenahradzujú ani zdravotnú starostlivosť.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*