V tejto sekcii nájdete články a informácie ohľadne jednotlivých produktov

Pre viac info kliknite na požadovanú kategóriu

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion

Počet zobrazení: 6

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion Farebný terapeutický systém Aura – Soma má niekoľko dvojíc flakónov, ktoré tvoria „farebné zrkadlo“. Moja obľúbená dvojica je ROBIN HOOD a jeho spoločníčka MAID MARION.

Čítajte viac...

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma

Počet zobrazení: 14

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma Každý z nás má farbu ku ktorej inklinuje. Už pri prvom stretnutí s Aura – Soma mi učarovala purpurová. Je to tajomná, na prvý pohľad tmavá farba. Jej krásu a plnosť odhalíme až vtedy keď ju prinesieme na svetlo. Vtedy odhalí svoju bohatosť a sýtosť.

Čítajte viac...

Možnosti využitia telových sviečok Dračia krv

Počet zobrazení: 16

Možnosti využitia telových sviečok Dračia krv Dračia krv je živica výnimočného stromu, z ktorého si už v dávnych časoch domorodé kmene v oblastiach Ekvádora, Mexika a Peru zbierali tečúcu miazgu a odlupovali kôru. Zistili totiž, že tieto suroviny dokážu použiť na rôzne zdravotné problémy. V prírodnej medicíne má Dračia krv naozaj široké využitie pretože má mnoho skvelých liečivých vlastností.

Čítajte viac...

Ako používať flakón Aura - Soma

Počet zobrazení: 21

Ako používať flakón Aura - Soma Aura-Soma ® predstavuje terapeutický systém umožňujúci lepšie sebaspoznanie a sebapochopenie, rozvoj vedomia a vedomé samoliečenie.

Čítajte viac...

Čo o esencii OSIKA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Počet zobrazení: 8

Čo o esencii OSIKA povedali ľudia, ktorí ju používali. Esencia sa zrodila aby nám pomohla v čase, keď padlo veľa istôt a stretávame sa s veľkou mierou neistoty a obavami.

Čítajte viac...

Skúsenosti s používaním esencie REBRÍČEK

Počet zobrazení: 11

Skúsenosti s používaním esencie REBRÍČEK Rebríček - je rebríček do neba - vyššej úrovne uvedomenia. Je duchovný sprievodcom, ktorý nás učí samostatnosti a podporuje našu vnímavosť a intuíciu.

Čítajte viac...

Čo o esencii DUB povedali ľudia, ktorí ju používali.

Počet zobrazení: 10

Čo o esencii DUB povedali ľudia, ktorí ju používali. Dub pomáha dostať sa do svojej sily. Byť samo-statný.Uvoľniť to, čo nám bráni byť ozajstní a stáť vo svojej sile. Pomáha nám postaviť sa za seba. Jeho energia je silne jangová.

Čítajte viac...

Skúsenosti s používaním esencie RUŽA

Počet zobrazení: 15

Skúsenosti s používaním esencie RUŽA Ruža uvoľňuje smútok a bolesť z opustenia alebo krívd, ktoré ženy prežili vo vzťahu k mužom. Esencia symbolizuje ženu, ktorá si ozdobila svoje krásne dlhé vlasy kvetmi ruže a skrze svoj kvetový závoj veľmi jemne a prekrásne vonia. Okvetné lístky ruže sú zamatovo hebké na dotyk a pritom pevné. Keď ich jemne pohladíte, uvoľní sa krásna, ružová vôňa.

Čítajte viac...

Čo o esencii LIPA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Počet zobrazení: 25

Čo o esencii LIPA povedali ľudia, ktorí ju používali. Lipa nás prepája s našimi koreňmi a otvára srdcia láske a jemnosti. Pomáha nám vyrovnať sa s emocionálnymi zraneniami, ktoré narušili našu schopnosť milovať seba i druhých. Jej témou je láska a vzťah k matke.

Čítajte viac...

Čo o esencii BAZA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Počet zobrazení: 20

Čo o esencii BAZA povedali ľudia, ktorí ju používali. Esencia Baza nám pomáha nájsť si v živote svoje miesto a rozvinúť a využiť všetky naše schopnosti, talenty a dary.

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Najpredávanejšie produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 280

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 176

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

naturalka_eshop

  • 34 Príspevkov
  • 64 Sledující
  • 30 Sledovaní

Naturalka

Prírodné produkty pre zdravie a osobnostný rozvoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*