Panel používateľa

V tejto sekcii nájdete články a informácie ohľadne jednotlivých produktov

Pre viac info kliknite na požadovanú kategóriu

V našom blogu nájdete zaujímavé a podnetné články

Herečka - Flakón číslo 66 - Aura - soma

Herečka - Flakón číslo 66 - Aura - soma Keď si na prednáškach a workshopoch niekto vybral tento flakón, po zaznení jeho mena vždy následoval výbuch smiechu. Flakón sa volá HEREČKA. Na prvý pohľad je to nevinné a vtipné pomenovanie. Veď všetci hráme v živote nejaké herecké role. Niektoré sú celkom veselé a zábavné a dokonca nám môžu priniesť aj radosť a uspokojenie. Sú však aj úlohy, ktoré hráme nevedomky. Práve tých sa dotýka tento fialkovo-ružový flakón.

Čítajte viac...

Ako používať Slnečné esencie z Českej prírody

Ako používať Slnečné esencie z Českej prírody Slnečné esencie sú úžasným nástrojom transformácie a liečenie. Pomáhajú spracovávať a liečiť základné témy a zranenia, ktoré sú nám všetkým blízke. Prinášajú nám do vedomia a života nové kvality a pomáhajú prebúdzať naše dary.

Čítajte viac...

Liečivé účinky KONOPE - telové sviečky MEDO

Liečivé účinky KONOPE - telové sviečky MEDO Pestovanie konope sa v minulosti tešilo značnej obľube. Pre jeho všestranné využitie ho pestovali aj naši predkovia. Dokázali z neho vyrobiť textílie, používalo sa ako krmivo a konope malo svoje využitie aj v ľudovom liečiteľstve. V posledných rokoch sa pestovanie a používanie konope teší veľkému záujmu. Hlavným dôvodom sú jeho znovuobjavené terapeutické účinky, ktoré deklarujú mnohé vedecké štúdie. Konope sa hojne využíva vo výrobkoch určených pre komplexnú starostlivosť o zdravie a prevenciu.

Čítajte viac...

Slnečná esencia z Púpavy Lekárskej

Slnečná esencia z Púpavy Lekárskej Púpava je esencia životnej ľahkosti a radosti. Pomáha nám opustiť zbytočne zložité myšlienkové koncepty a učí nás zjednodušiť naše myslenie. Učí nás koncentrovať a sústrediť svoju pozornosť a svoje sily na to, čo je skutočne dôležité. Púpava nás podporuje v tom ,aby sme vedeli nájsť riešenia, ktoré sú jednoduché a efektívne. Takéto riešenia potom môžeme realizovať s radosťou a ľahkosťou. Púpava nám ukazuje, že v jednoduchosti je krása.

Čítajte viac...

Bunkové soli - soli života

Bunkové soli - soli života Lekár Wilhelm Heinrich Schüssler, ktorý žil v rokoch 1821 až 1898, objavil 12 minerálov, ktoré sú dôležité pre funkciu a stavbu ľudského tela a nevyhnutné pre udržanie dobrého zdravia. Nazval ich funkčnými agentmi, pretože podporujú a vyvažujú správne fungovanie tela. Dr. Schüssler zastával názor, že početné choroby sú založené na nedostatku minerálov v bunkách tela. Schüsslerove soli pomáhajú kompenzovať tento nedostatok a aktivovať samoliečebné sily ľudského organizmu.

Čítajte viac...

Kadidlo a jeho liečivé účinky.

Kadidlo a jeho liečivé účinky. Používanie Kadidla je s ľudstvom späté už viac než 5 000 rokov. Od nepamäti sa k živici pristupovalo s veľkou úctou a vďakou. Kadidlo sa v minulosti používalo ako všeliek a bolo tak vzácne, že sa takmer vyvažovalo zlatom.

Čítajte viac...

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ?

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ? Jedna z naj liečivejších kombinácií farbeného systému Aura – Soma. Flakón nám pomáha liečiť a prebudiť naše vnútorné dieťa. Jeho emocionálne zranenia, ktoré sme v detstve zažili. V človeku evokuje pocit bezpečia, dôvery a lásky

Čítajte viac...

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion Farebný terapeutický systém Aura – Soma má niekoľko dvojíc flakónov, ktoré tvoria „farebné zrkadlo“. Moja obľúbená dvojica je ROBIN HOOD a jeho spoločníčka MAID MARION.

Čítajte viac...

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma Každý z nás má farbu ku ktorej inklinuje. Už pri prvom stretnutí s Aura – Soma mi učarovala purpurová. Je to tajomná, na prvý pohľad tmavá farba. Jej krásu a plnosť odhalíme až vtedy keď ju prinesieme na svetlo. Vtedy odhalí svoju bohatosť a sýtosť.

Čítajte viac...

Najpredávanejšie produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie