V tejto sekcii nájdete články a informácie ohľadne jednotlivých produktov

Pre viac info kliknite na požadovanú kategóriu

Slnečná esencia z Púpavy Lekárskej

Slnečná esencia z Púpavy Lekárskej Púpava je esencia životnej ľahkosti a radosti. Pomáha nám opustiť zbytočne zložité myšlienkové koncepty a učí nás zjednodušiť naše myslenie. Učí nás koncentrovať a sústrediť svoju pozornosť a svoje sily na to, čo je skutočne dôležité. Púpava nás podporuje v tom ,aby sme vedeli nájsť riešenia, ktoré sú jednoduché a efektívne. Takéto riešenia potom môžeme realizovať s radosťou a ľahkosťou. Púpava nám ukazuje, že v jednoduchosti je krása.

Čítajte viac...

Bunkové soli - soli života

Bunkové soli - soli života Lekár Wilhelm Heinrich Schüssler, ktorý žil v rokoch 1821 až 1898, objavil 12 minerálov, ktoré sú dôležité pre funkciu a stavbu ľudského tela a nevyhnutné pre udržanie dobrého zdravia. Nazval ich funkčnými agentmi, pretože podporujú a vyvažujú správne fungovanie tela. Dr. Schüssler zastával názor, že početné choroby sú založené na nedostatku minerálov v bunkách tela. Schüsslerove soli pomáhajú kompenzovať tento nedostatok a aktivovať samoliečebné sily ľudského organizmu.

Čítajte viac...

Kadidlo a jeho liečivé účinky.

Kadidlo a jeho liečivé účinky. Používanie Kadidla je s ľudstvom späté už viac než 5 000 rokov. Od nepamäti sa k živici pristupovalo s veľkou úctou a vďakou. Kadidlo sa v minulosti používalo ako všeliek a bolo tak vzácne, že sa takmer vyvažovalo zlatom.

Čítajte viac...

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ?

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ? Jedna z naj liečivejších kombinácií farbeného systému Aura – Soma. Flakón nám pomáha liečiť a prebudiť naše vnútorné dieťa. Jeho emocionálne zranenia, ktoré sme v detstve zažili. V človeku evokuje pocit bezpečia, dôvery a lásky

Čítajte viac...

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion Farebný terapeutický systém Aura – Soma má niekoľko dvojíc flakónov, ktoré tvoria „farebné zrkadlo“. Moja obľúbená dvojica je ROBIN HOOD a jeho spoločníčka MAID MARION.

Čítajte viac...

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma Každý z nás má farbu ku ktorej inklinuje. Už pri prvom stretnutí s Aura – Soma mi učarovala purpurová. Je to tajomná, na prvý pohľad tmavá farba. Jej krásu a plnosť odhalíme až vtedy keď ju prinesieme na svetlo. Vtedy odhalí svoju bohatosť a sýtosť.

Čítajte viac...

Možnosti využitia telových sviečok Dračia krv

Možnosti využitia telových sviečok Dračia krv Dračia krv je živica výnimočného stromu, z ktorého si už v dávnych časoch domorodé kmene v oblastiach Ekvádora, Mexika a Peru zbierali tečúcu miazgu a odlupovali kôru. Zistili totiž, že tieto suroviny dokážu použiť na rôzne zdravotné problémy. V prírodnej medicíne má Dračia krv naozaj široké využitie pretože má mnoho skvelých liečivých vlastností.

Čítajte viac...

Ako používať flakón Aura - Soma

Ako používať flakón Aura - Soma Aura-Soma ® predstavuje terapeutický systém umožňujúci lepšie sebaspoznanie a sebapochopenie, rozvoj vedomia a vedomé samoliečenie.

Čítajte viac...

Čo o esencii OSIKA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Čo o esencii OSIKA povedali ľudia, ktorí ju používali. Esencia sa zrodila aby nám pomohla v čase, keď padlo veľa istôt a stretávame sa s veľkou mierou neistoty a obavami.

Čítajte viac...

Skúsenosti s používaním esencie REBRÍČEK

Skúsenosti s používaním esencie REBRÍČEK Rebríček - je rebríček do neba - vyššej úrovne uvedomenia. Je duchovným sprievodcom, ktorý nás učí samostatnosti a podporuje našu vnímavosť a intuíciu.

Čítajte viac...

  • 1
  • 2

Najpredávanejšie produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 412

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 288

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

naturalka_eshop

  • 34 Príspevkov
  • 64 Sledující
  • 30 Sledovaní

Naturalka

Prírodné produkty pre zdravie a osobnostný rozvoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*