Panel používateľa
Späť

Prečítajte si čo o Austrálskych esenciách povedali naši klienti.

Kvalita môjho života sa vďaka esenciám výrazne zlepšila. Ďakujem " Jarmila (Martin)

Austrálske esencie mi pomohli vysadiť hormonálnu liečbu na ktorej som bola sedem rokov závislá. Ďakujem za túto užasnú možnosť a hlavne za moje zdravie. Monika ( Salzburg).

Esencie ma prekvapili rýchlym a presným účinkom nielen u mňa ale i u mojich deti. Niekedy stačí tak málo a časté návštevy detských lekárov, riešenie medziľudských vzťahov, adaptácia životných zmien a podobné bežné problémy už nie sú súčasťou našich životov.. Veľká vďaka. Denisa (Martin)

Ďakujem krásne za Austrálske esencie a aj za popis k nim. Už môžem zo skúsenosti potvrdiť, že pracujú výborne. Zmeny ktorými prechádzam vnímam ako veľmi potrebné na mojej ceste a prijímam ich s hlbokou pokorou a láskou v srdci. Myslím, že je dobre, že si to čítam až teraz a tak môžeme vylúčiť placebo efekt, lebo presne to sa mi deje. Ďakujem za tieto úžasne kvapôčky a prajem pekný deň. Danka (Žilina).

Nechcela som tomu veriť, ale ako som začala brať tie vaše Austrálske esencie, zrazu som prestala riešiť tu moju nutnosť niekde sa nájsť a zaradiť a zrazu mi začalo byt všetko jasné. Takže určite majú niečo do seba. Som rada, že som ich mohla vyskúšať. Alena (Bratislava)

Ďakujem krásne za esencie, veľmi si ich užívam. Môžem potvrdiť, že fungujú fantasticky. Veci, ktoré ma predtým neuveriteľne iritovali s ľahkosťou a prehľadom prijímam. Prívesok je úžasný, cítim sa s ním pokojne a v bezpečí. Anna (Trenčín)

Ďakujem veľmi pekne za Austrálske esencie. Mám na ne veľmi pozitívne reakcie, myslím, že práve vďaka nim sa mi podarilo v relatívnom pokoji zvládnuť uplynulé veľmi náročné pracovné obdobie. Katarína (Žilina)

Viac ohlasov klientov nájdete na www.holos-terapie.sk

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie