Kniha Bunkové Soli

Kniha Bunkové Soli

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Zaujali Vás bunkové soli ? Odporúčame Vám túto praktickú knihu o používaní bunkových solí. Nájdete v nej ucelené informácie o praktickom využití bunkových solí, odporúčania, tipy a rady. Dozviete sa ako sa môžu soli kombinovať, aby sme dokázali zmysluplne využiť ich potenciál pre svoje zdravie a zdravie najbližších.

15 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Biomineral D6®

Kniha ponúka aj možnosť vlastnej diagnostiky a zoznam ochorení pri ktorých môžeme soli aplikovať. Je plná fotografií, odborných referencií a dobrých rád.

Kniha obsahuje nielen teoretické základy systému bunkových solí podľa Dr. Schüsslera a ich detailný popis, ale aj informácie o systéme Schüsslerových solí, ktoré boli potvrdené praxou a skúsenosťami desiatok praktikantov bunkových solí na Slovensku a v Čechách. Každá kapitola je doplnená fotografiami tvárovej diagnostiky.

Kniha má pevný obal a 317 strán.

Katalógové číslo : BS-KNH

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*