Holistická kozmetika

0 položiek


Zdravá a žiarivá pokožka je považovaná za korunu krásy. Hovorí sa o nej aj ako o zrkadle našej duše. Pokožka je zároveň ochranou pred vonkajším svetom a odráža náš vnútorný stav, fyziológii tela, naše príbehy.   bewit kozmetika naturalka

Pre jej správne fungovanie je potrebné udržiavať rovnováhu medzi všetkými aspektmi, ktoré  hrajú dôležitú úlohu v dosiahnutí jej najvyššej krásy.

Kompletnú ponuku BEWIT holistická kozmetika nájdete u nášho spoľahlivého partnera V EXTERNOM E-SHOPE na odkaze BEWIT HOLISTIC COSMETIC

Ak máte záujem nakupovať výrobky BEWIT so zľavou 30 % môžete využiť možnosť bezplatnej registrácie na odkaze REGISTRÁCIA BEWIT

BEWIT HOLISTICKÁ KOZMETIKA predstavuje celistvé chápanie pleti, ktoré harmonizuje všetky funkcie pokožky. Harmonické kombinácie tých najčistejších prírodných ingrediencií prebúdza prirodzený potenciál samostatnej regenerácie vašej pleti.

Prípravky BEWIT HOLISTICKÁ KOZMETIKA sú vytvorené v rytmoch pulzujúcej energie prírody s cieľom maximálne podporiť a oživiť vašu vlastnú prirodzenú krásu.

Zverte sa do rúk prírody a dosiahnite dlhotrvajúci transformáciu vašej pleti. Nechajte sa okúzliť nežným dotykom rastlinných olejov a esenciálnych vôd pôsobiacich v dokonalej synergii a v súlade s vašimi potrebami.

Pripravili sme pre Vás krátku ukážku niektorých skvelých produktov BEWIT HOLISTICKÁ KOZMETIKA. Stačí si na niektorý z nich kliknúť.

DENNÝ ZVLÁČŇUJÍCI KOMPLEXREGENERAČNÉ SÉRUMOČNÉ SÉRUM

ESENCIÁLNE VODY

Kompletnú ponuku BEWIT holistická kozmetika nájdete u nášho spoľahlivého partnera v externom e-shope na odkaze BEWIT 

Ak máte záujem nakupovať výrobky BEWIT so zľavou 30 % môžete využiť možnosť bezplatnej registrácie  REGISTRÁCIA BEWIT

Priamo v našom e-shope nájdete aj kozmetiku v BIO kvalite, ktorá Vás prekvapí svojím pozitívnym účinkom na telo, myseľ i ducha. Určite si pozrite hydratačné krémy obsahujúce Austrálske kvetové esencie . Všetky nájdete kliknutím na  kategóriu Hydratačné krémy.

 V našom e-shope  máme skladom aj prírodnú kozmetiku Slovenského výrobcu BIOMINERÁL. Táto kozmetická rada obsahuje aj Schüsslerové - bunkové soli.

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*