Panel používateľa
Späť

Telové sviečky pre ženy

Telové sviečky pre ženy majú viacúčelové uplatnenie a to nie iba v prípade bolestivej, či nepravidelnej menštruácie alebo predmenštruačných syndrómoch. Používanie telových sviečok bolo po stáročia rozšírené po celom svete. Vďaka tomu, že záujem o prírodné možnosti liečby neustále rastie si telové sviečky znovu našli svoje pevné miesto v domácej lekárničke.

Telové sviečky pre ženy

Ako pôsobia telové sviečky pre ženy na ženské ťažkosti ?

Telové sviečky pre ženy sa od iných líšia hlavne svojou svetlo ružovou farbou. Sviečky priaznivo pôsobia na fyzické telo, uvoľňujú energetické bloky a ich aplikácia prečisťuje a harmonizuje celú oblasť podbrušia teda aj ženské orgány.

Ženy zažívajú menštruáciu za celý svoj život približne 400-krát. Pre mnohé z nich je pri sprievodných bolestiach riešením siahnutie po analgetikách sľubujúcich účinné utlmenie bolesti. Patríte medzi ne aj vy? Vyberte sa cestou prírody a namiesto liekov siahnite po telových sviečkach pre ženy. Tie sú vytvorené z panenského včelieho vosku a bavlneného plátna. Sviečky tak disponujú s jemnou medovou vôňou, bez potreby pridania akýchkoľvek esenciálnych olejov.

Telové sviečky pre ženy majú široké uplatnenie. Okrem prípadov bolestivej a nepravidelnej menštruácie pôsobia priaznivo aj v boji s predmenštruačným syndrómom (PMS). U mnohých žien je PMS sprevádzaný pocitom napätia v prsníkoch, zadržiavaním tekutín, nervozitou alebo precitlivenosťou, ktorá je často znakom blížiacej sa periódy.

Telové sviečky pre ženy sa môžu aplikovať aj v týchto prípadoch :

  • zápaly močových ciest;
  • pooperačné stavy s potrebou podpory hojivého procesu tela;
  • cysty na vaječníkoch;
  • myómy na maternici;
  • ťažkosti pri močení;
  • zápal močových ciest;
  • zápal sliznice maternice.

Telové sviečky pre ženy a ich aplikácia

Sviečky pre ženy sa zaraďujú medzi telové sviečky s terapiou, čo znamená, že ich obal obsahuje návod na použitie pre konkrétnu časť tela.

Pre zefektívnenie účinku sviečok je pred ich aplikáciou vhodné premasírovať liečené miesto/a, na ktoré sa budú sviečky prikladať. Telové sviečky pre ženy sa následne prikladajú na oblasť vaječníkov a lonovej kosti, v dôsledku čoho sa energeticky aktivuje podbruško. Po dlhodobejšej aplikácii sviečok sa cysty postupne zmenšujú a následne vstrebávajú.

Samotný hojivý proces však vychádza z problémov zranenej ženy, ktorý môže byť následkom strachov a nepokojov nadobudnutých rokmi života. Dôležité preto je, aby sa staré krivdy zo života prepustili a harmonizačné procesy podporili liečivými Medosviečkami. Na riešenie ženských tém si môťete vybrať aj Austrálske kvetové esenie, prípadne esenciu Žena. Pomoc a inšpiráciu Vám poskytnú aj Slnečné esencie z Českej prírody. To hlavne esencia Lipa alebo Ruža. 

Viac informácií o liečivých účinkoch telových sviečok a o tom ako ich správne a bezpečne používať nájdete v príspevku.

Bezpečnostné upozornenie: Sviečky neodporúčame aplikovať tehotným ženám a ženám počas práve prebiehajúcej menštruácie, ktorá môže byť v dôsledku využitia sviečok zosilnená.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2441

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2196

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie