Späť

Telové sviečky pre ženy

Telové sviečky pre ženy majú viacúčelové uplatnenie a to nie iba v prípade bolestivej, či nepravidelnej menštruácie alebo predmenštruačných syndrómoch

Telové sviečky pre ženy

Ako pôsobia telové sviečky pre ženy na ženské ťažkosti?

Bolestivou menštruáciou trpí asi každá piata žena a môžu za to látky menom "prostagladíny". Tie spôsobujú sťahovanie svalstva v maternici. Telové sviečky pre ženy prečisťujú energetické dráhy v podbrušku a harmonizujú ženské pohlavné orgány. Vďaka komínovému efektu a zlúčeniny procesov, ktoré telové sviečky pre ženy ako nástroj prírodného liečiteľstva a alternatívnej medicíny vytvárajú, okrem prípadov bolestivej a nepravidelnej menštruácie pôsobia aj v boji s predmenštruačným syndrómom. Ten sprevádza napríklad pocit napätia v prsníkoch, zadržiavanie tekutín, nervozita, či už spomínaná precitlivenosť, ktorá je znakom blížiacej sa periódy.

Ženy zažívajú menštruáciu za celý svoj život približne 400-krát. Pre mnohé z nich je pri sprievodných bolestiach riešením siahnutie po analgetikách sľubujúcich účinné utlmenie bolesti. Patríte medzi ne aj vy? Vyberte sa cestou prírody a namiesto liekov siahnite po telových sviečkach pre ženy. Tie sú vytvorené z panenského včelieho vosku a bavlneného plátna. Sviečky tak disponujú s jemnou medovou vôňou, bez potreby pridania akýchkoľvek esenciálnych olejov. Na rozdiel od ostatných telových sviečok Medo, majú sviečky určené pre ženy jemnú ružovú farbu, ktorú si rozhodne zamiluje každá žena.

Telové sviečky pre ženy majú viacúčelové uplatnenie a to nie iba v prípade bolestivej, či nepravidelnej menštruácie alebo predmenštruačných syndrómoch. Svoje využitie uplatnia aj pri nasledovných problémoch:

  • zápaly močových ciest;
  • pooperačné stavy s potrebou podpory hojivého procesu tela;
  • cysty na vaječníkoch;
  • myómy na maternici;
  • ťažkosti pri močení;
  • zápal močových ciest;
  • zápal sliznice maternice.

Telové sviečky pre ženy a ich aplikácia

Sviečky pre ženy sa zaraďujú medzi telové sviečky s terapiou, čo znamená, že ich obal obsahuje návod na použitie pre konkrétnu časť tela. Pre zefektívnenie účinku sviečok je pred ich aplikáciou vhodné premasírovať liečené miesto/a, na ktoré sa budú sviečky prikladať. Telové sviečky pre ženy sa následne prikladajú na oblasť vaječníkov a lonovej kosti, v dôsledku čoho sa energeticky aktivuje podbruško. Po dlhodobejšej aplikácii sviečok sa cysty postupne zmenšujú a následne vstrebávajú. Samotný hojivý proces však vychádza z problémov zranenej ženy, ktorý môže byť následkom strachov a nepokojov nadobudnutých rokmi života. Dôležité preto je, aby sa staré krivdy zo života prepustili a harmonizačné procesy podporili liečivými Medosviečkami.

Bezpečnostné upozornenie: Sviečky neodporúčame aplikovať tehotným ženám a ženám počas práve prebiehajúcej menštruácie, ktorá môže byť v dôsledku využitia sviečok zosilnená.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 412

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 288

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

naturalka_eshop

  • 34 Príspevkov
  • 64 Sledující
  • 30 Sledovaní

Naturalka

Prírodné produkty pre zdravie a osobnostný rozvoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*