Záchranná sada

9 položiek

Zo širokej palety flakónov Aura-Soma vytvorila autorka systému Vicky Wall sadu 9 vreckových záchran.určené na každodennú starostlivosť o blaho celej rodiny.

Záchrany sú šikovné pomôcky pre zvládanie bežných neduhov ale i náročnejších situácii. Pomáhajú v krátkej dobe navodiť stav energetickej a emocionálnej rovnováhy, ktorá je kľúčová v procese uzdravenia a regenerácie tela, mysle i ducha. Flakóny vreckovej záchrany sa s obľubou používajú aj pri masáži a rôznych dotykových terapiách.

Ich výhodou je ľahké a praktické 25ml balenie odolné voči nárazom a preto sú vhodné aj na cestovanie. Záchrany sa stali obľúbenou súčasťou „domácich lekárničiek". Môže ich totižto používať celá rodina.

Natierame na príslušnú časť tela 2 x denne pokiaľ sa situácia výrazne nezlepší.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*