Panel používateľa

Farebná terapia Aura - Soma

Aura - Soma terapia pre harmóniu tela, mysle a ducha

S pomocou Aura-Somy dokážeme objaviť príčinu našej ne-moci v emocionálnej sfére - úrovni a energia flakónov nás podporuje v tom, aby sme vstúpili do vedomého kontaktu s naším vnútorným vedením. V tomto procese si postupne uvedomujeme potlačené emócie a emocionálne zranenia z minulosti, ktoré spôsobujú vnútornú nerovnováhu, a tá sa na fyzickej úrovni prejavuje ako choroba, „ne-moc" (anglicky dis-ease). Tým sa dostávame do roviny príčiny mnohých chorôb a problémov, v ktorej môžeme znovu prežiť situácie, ktoré nás zranili, a získavame potrebné vhľady. Tento proces vedie k pochopeniu, od-pusteniu a seba-láske. Láska vždy znamená cestu k celistvosti a harmónii na všetkých úrovniach nášho bytia. farebna terapia aura soma

Pocit ne-moci môžeme zažívať v rôzných oblastiach nášho života (v pracovnej sfére, v oblasti vzťahov a partnerstva). Može sa prejavovať i v tom, že máme pocit, že nedokážeme nájsť svoju životnú cestu a čeliť životným výzvam s dôverou vo vlastné sily. Farby, ktoré sa nachádzajú v našom farebnom výbere reflektujú naše vnútorné potreby a odzrkadľujú situácie, v ktorých sa práve nachádzame zo širšej perspektívy. Poukazujú aj na naše vlastné vnútorne zdroje a kvality, o ktorých existencii na vedomej úrovni ani len netušíme. Farby nám zrkadlia sebapoznanie a hovoria o tom, čo si potrebujeme uvedomiť a zmeniť. Pomáhajú nám pochopiť podvedomé vzorce správania a poodhaliť skrytý význam životných lekcií.

Vďaka tomuto procesu vstupujeme do vedomého kontaktu s našou dušou, stávame sa jej záhradníkom. Zároveň máme jedinečnú možnosť objavovať a uvedomovať si naše vnútorné kvality a zdroje sily. Postupne odhaľujeme náš skutočný duchovný potenciál, prebúdzame Božskú iskru, ktorá v nás drieme a začíname ju privádzať do nášho života. S pomocou flakónov Aura-Somy sa naša životná cesta stáva jasnejšou a zreteľnejšou.

Veľká časť tohto procesu sa deje cez srdce, ktoré sa postupne otvára a prebúdza k životu. My sa otvárame novým životným možnostiam a láske. Hlavne seba-láska, sa stáva staro-novým spoločníkom na našich životných cestách.

Systém Aura-Soma tvorí viac než 100 farebných kombinácií - flaštičiek Equilibrum. Jeho súčasťou sú aj sady flakónov ktoré majú špecifický význam a použitie (záchranná sada, čakrová sada, detská sada, sada majstrov a sada archanjelov). Napríklad flakóny čakrovej sady slúžia k tomu, aby harmonizovali jednotlivé energetické centrá, a pomohli nám preliečiť a transformovať životné lekcie, výzvy a témy, ktoré sa viažu k jednotlivým čakrám.

 

Anjelské flakóny Aura - Soma – prebúdzanie nových aspektov

Anjelské flakóny Aura - Soma  – prebúdzanie nových aspektov V priebehu posledných rokov sa v Aura-Some zrodili flakóny Equlibrium, ktoré obsahujú nové odtiene farieb a doposiaľ nepoznané farebné kombinácie. Každý z nich nesie meno jedného z Archanjelov a predstavuje špecifickú kvalitu a reprezentuje určitú životnú tému. Týchto 21 flakónov spolu tvorí archanjelský set, ktorého hlavnou úlohou je podporovať a asistovať ľudstvu na ceste osobnej a duchovnej transformácii.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Záchranná sada Aura - Soma

Zo širokej palety flakónov Aura-Soma bola selektovaná záchranná sada flakónov, ktoré sú určené na každodennú starostlivosť o zdravie celej rodiny. Ich výhodou je, že sú dostupné v praktickom 25 ml plastovom balení, ktoré sa ľahko a bez problémov prenáša. Zmysel ich používania je v tom, že sú efektívne na celú radu bežných problémov a zdravotných ťažkostí ako napríklad svalové bolesti, žalúdočné problémy alebo kŕče a popáleniny. Okrem toho pomáhajú v relatívne krátkej dobe navodiť stav energetickej a emocionálnej rovnováhy, ktorá je často kľúčom v procese uzdravenia a regenerácie tela, mysle a ducha.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Aura - Soma konzultácia

Aura - Soma konzultácia Konzultácia - výber štyroch flakónov predstavuje jedinečnú príležitosť na to aby sme sa na svoj život a situáciu v ktorej sa práve nachádzame pozreli komplexne. Hlavne prvé stretnutie s Aura - Somou prezrádza veľa o zmysle a smerovaní našej životnej cesty. Pamätám sa na svoje prvé stretnutie s „krásnymi farebnými fľaštičkami" ktoré bolo pred viac ako 15 rokmi.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie