Flakón Slnečného Svetla - Aura - Soma - číslo 4

Flakón Slnečného Svetla - Aura - Soma - číslo 4

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Flakón pre životný optimizmus, radosť a šťastie. Prebúdza vnútornú múdrosť. Pomáha nám vedieť veci jasne rozlišovať a správne sa rozhodnúť. Podporuje v nás zmysel pre poriadok, disciplínu a zodpovednosť.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Flakón Slnečného Svetla - číslo 4

Farba

(Žltá/Zlatá ››› Zlatožltá),(Yellow/Gold ››› Golden Yellow)

Základná téma

Vedomosti: tie, ktoré môžeme získať a múdrosť: tá, ktorú už máme.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Som v bezpečí a šťastný a viem, že nič neviem.

Radosť zo získavania vedomostí je pripomenutím vnútornej múdrosti. S radosťou sa uvoľňuje vnútorná múdrosť. Uvoľňuje čakru solárneho plexu. Podporuje centrum bytosti (zlatá hviezda v oblasti pupku). Kontakt s hlbšou rovinou Ja, darmi, talentami (vnútorné zlato). Podporuje Spontánnosť, charizmu, sebeúctu a pocit radosti.

Súčasť Čakrového setu a Záchrannej sady. Pomáha pro problémoch so zažívaním a pri žalúdočnej nervozite. Uvoľňuje nervové napätie, svalový tonus a zlepšuje psychicky podmienené choroby. Zlepšuje náladu, prináša slnečné svetlo v období krátkych dní počas zimy.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikácia je možná v širokom páse po obvode tela na úrovni solar plexus.

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E4

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, simmondsia chinensis – olej, cananga odorata – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), karotén, linalool*, benzylbenzoát*, benzylsalicylát*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, calendula officinalis – extrakt, hypericum perforatum – extrakt, ruženín – esencia, oranžový kalcit – esencia, zinkit – esencia, topás – esencia, quillaja saponaria – extrakt, melia azadirachta – extrakt, lawsonia inermis – extrakt, curcuma longa – extrakt, ocimum basilicum – extrakt, glycerín, alkohol.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*