Online konzultácia Aura - Soma

Online konzultácia Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Konzultácia Aura – Soma - výber štyroch flakónov predstavuje jedinečnú príležitosť na to aby sme sa na svoj život a situáciu v ktorej sa práve nachádzame pozreli komplexne a z vyššej perspektívy.

10 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Flakóny Aura - Soma nám nastavujú zrkadlo s pomocou ktorého si môžeme uvedomiť kde sa skrývajú naše talenty a dary. Hovoria o našej jedinečnej ceste životom. 

Štyri flakóny hovoria náš životný príbeh. Poukazujú na výzvy, skúšky a životné lekcie ktoré sa v našom živote často opakujú. Ich pochopenie a hlavne prekonanie vedie k tomu aby sme dokázali rásť, objavovať a prebúdzať svoj skutočný potenciál. Aby bol výklad jasnejší a konkrétnejší pri konzultácii sa využívajú aj tarotové karty Aura - Somy. Ku každej Equilubrium je totiž priradená aj tarotová karta. 

Konzultácia trvá približne hodinu. Podľa Vašich preferencí sa stretneme vo virtuálnom priestore pomocou Skype alebo Messenger. Podľa Vašich preferencií môžeme zvoliť inú aplikáciu alebo program, ktorý Vám vyhovuje.

Do poznámky nám pri objednávke opíšte problém alebo situáciu ktorú by ste chceli liečiť, transformovať alebo zmeniť. Napíšte nám i to, čoho by ste sa chceli s pomocou Aura - Somy zbaviť a naopak, čo by ste chceli vo svojom živote podporiť a zvládnuť.

Katalógové číslo : AS-KONZ

K tomu nám napíšte celé meno a dátum narodenia

Viac o informáciíí o konzultácii si môžete prečítať v našom blogu TU.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 773

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*