Panel používateľa

Austrálske kvetové esencie

Austrálske kvetové esencie

Austrálske kvetové esencie

Využívanie liečivých účinkov kvetových esencií je známe z rôznych kultúr už od nepamäti. Austrálske kvetové esencie sú však jedinečné v tom, že nám pomáhajú vyrovnávať sa s problémami a výzvami dnešnej doby. Svetlo sveta uzreli vďaka austrálskemu prírodnému liečiteľovi a homeopatovi Ianovi Whiteovi.

Austrálske esencie sú vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru. Podľa Dr. Gerbera, autora Vibračnej medicíny, naše emocionálne, mentálne a fyzické choroby sa dajú najefektívnejšie liečiť ak sa pri liečbe zameriame práve na jemnohmotné telá. Esencie vďaka svojmu zameraniu liečia priamo príčinu ochorenia, alebo neželaného emocionálneho a mentálneho stavu. Do vedomia prinášajú žiadanú vibráciu a tým pomáhajú priniesť na povrch pozitívne kvality, ktoré driemu niekde hlboko v nás.

V čom mi esencie môžu pomôcť ?

Keďže pôsobia celostne, majú pozitívny vplyv na myseľ, telo i ducha. Na mentálnej a duchovnej úrovni nám prinášajú do života jasnosť, odvahu, vnútornú silu a odhodlanie nasledovať a uskutočňovať svoje sny. Pomáhajú nám prehlbovať vlastnú intuíciu a kreativitu, podporujú duchovný rozvoj a učia nás hlbšie prežívať radosť zo života. Na fyzickej úrovni priamo pracujú so samotnou psychosomatickou príčinou ochorenia.

Niektoré konkrétne témy s ktorými mi esencie môžu pomôcť

· Hlboké prijatie samého seba a zlepšenie dôvery v seba a vlastné schopnosti

· Revitalizácia fyzického tela a odstránenie následkov stresu a dlhodobej únavy

· Zlepšenie partnerských vzťahov a zharmonizovanie vzťahu s vlastnými rodičmi i deťmi

· Prečistenie negatívnych emocionálnych a mentálnych vzorcov z rodinného systému

· Odpustenie a oslobodenie sa od hlbokých emocionálnych rán

· Podpora na našej duchovnej ceste a dosiahnutie nových úrovni vedomia

· Nájdenie správneho smerovania v živote

a mnoho mnoho ďalších .........

Samotná konzultácia a výber vhodných esencií

Tento ucelený liečebný systém celkovo obsahuje 69 esencií s rôznymi terapeutickými účinkami. Pri konzultácií sa esencie vyberajú a namiešajú podľa potreby jednotlivca k docieleniu maximálneho efektu. Pri výbere sa používa viacero spôsobov. Niekedy sa najvhodnejšie esencie vyberajú pomocou kineziologického svalového testu a niekedy sa priamo namiešajú podľa ich popisu a problému ktorý riešia. V iných prípadoch sa najúčinnejšie esencie vyberajú intuitívne z kariet na ktorých sú vyobrazené. V tomto prípade sa namiešajú z najpríťažlivejšej esencie a najodpudzujúcejšej. V niektorých prípadoch sa môže použiť aj viac esencií, pokiaľ tieto riešia rôzne aspekty rovnakého problému.

Vo väčšine prípadov sa užívajú 2x denne ( ráno a večer ) 7 kvapiek pod jazyk, alebo do pohára vody. Doporučuje sa esenciu používať hneď ráno po prebudení a tesne pred spánkom, vtedy je naša psychika najlepšie pripravená na zmenu. Na emocionálne problémy sa esencie užívajú minimálne 2-3 týždne, na fyzické problémy je potrebné ich užívať najmenej jeden mesiac. V prípade chronických ťažkostí je potrebné esenciu užívať aj niekoľko mesiacov.

Austrálske esencie sú 100 % prírodné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Preto ich môžu užívať aj deti už v novorodeneckom veku. Na deti majú esencie veľmi pozitívny účinok a zvyknú zaberať veľmi rýchlo. Toto sa deje najmä vďaka tomu, že deti si ešte nevytvorili toľko emocionálnych bariér ako dospelí a majú lepšie spojenie so svojimi emóciami.

Samotný efekt esencii na človeka sa dá porovnať s efektom hlbokej meditácie, ktorý prináša človeku do vedomia múdrosť vlastného vyššieho ja. Ďalej nám pomáhajú uvoľňovať negatívne vzorce a presvedčenia úkryte v hĺbkach nášho podvedomia. Toto nám prináša do života rovnováhu a skutočné hlboké liečenie. Čím viac človek s nimi pracuje, tým sa stáva vedomejším a šťastnejším. Jednoducho nám otvárajú cestu k tomu, aby sme mohli naplno využiť svoj potenciál.

Viac o Austrálskych kvetových esenciách Vám povie objaviteľ esencií Ian White

Austrálske esencie a deti

Austrálske esencie a deti Pre deti sú kvetové esencie ideálne, pretože sú veľmi šetrné, bezpečné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Spoľahlivo im pomáhajú prechádzať rôznymi vývojovými štádiami už od narodenia, cez detstvo až k dospievaniu. Deti zvyknú reagovať na liečbu veľmi rýchlo a to najmä preto, že majú sklon vyjadrovať veľmi otvorene všetko čo cítia.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Detská obezita, jej príčiny ako aj možnosti alternatívnej liečby.

 Detská obezita, jej príčiny ako aj možnosti alternatívnej liečby. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je detská obezita jedným z najväčších výziev 21. storočia v oblasti verejného zdravia. Podľa údajov WHO, v roku 2015 bolo na svete viac ako 42 miliónov obéznych detí mladších ako päť rokov. Čo je ešte zarážajúcejšie je, že počet obéznych detí a dospievajúcich sa v posledných štyroch desaťročiach zvýšil desaťnásobne.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Možnosti a využitie austrálskych kvetových esencií pri liečbe porúch príjmu potravy.

Možnosti a využitie austrálskych kvetových esencií pri liečbe porúch príjmu potravy. Existuje názor, že poruchy príjmu potravy sú voľbou životného štýlu. Opak je však pravdou a poruchy príjmu potravy sú v skutočnosti závažné a často smrteľné ochorenia. Najrozšírenejšie formy porúch príjmu potravy sú mentálna anorexia, mentálna bulímia a záchvatovité prejedanie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY Na základe mnohých podnetov sme pre Vás pripravili workshop „Austrálske esencie pre ženy". Posvietime si na ňom na témy ženskej emocionálnej ale aj hormonálnej rovnováhy, bližšie si rozoberieme tému neplodnosti a ako si s týmto neduhom modernej doby poradiť. Dotkneme sa ale aj tém tehotenstvo a samotné materstvo.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Workshop Austrálske esencie- Posolstvo od protinožcov, alebo Esencie pre nové Milénium.

Workshop Austrálske esencie- Posolstvo od protinožcov, alebo Esencie pre nové Milénium. Austrálske kvetové esencie sú vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru. Podľa Dr. Gerbera autora Vibračnej medicíny naše emocionálne, mentálne a fyzické ťažkosti sa dajú najefektívnejšie liečiť vtedy, ak sa pri liečbe zameriame práve na jemnohmotné telá. Esencie vďaka svojmu zameraniu liečia priamo príčinu neželaného fyzického, emocionálneho a mentálneho stavu. Do vedomia prinášajú žiadanú vibráciu a tým pomáhajú priniesť na povrch pozitívne kvality, ktoré driemu niekde hlboko v nás.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2275

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie