Panel používateľa

Niečo o mne

Pár slov o mne - Marian

Niekoľko rokov som strávil intenzívnym štúdiom princípov celostnej medicíny na Napier Univerzite v Škotskom Edinburghu (2014-2009). Mojím zameraním a hlavným študijným odborom bola reflexná terapia, pochopenie jej princípov, praktické využitie a možnosti tejto terapie v kombinácii s klasickou - západnou medicínou. V Škótsku som okrem reflexnej terapie získal kvalifikáciu vo švédskej(klasickej) a aromaterapeutickej masáži.

Dôležitou súčasťou štúdia bola práca v univerzitnej klinike ako aj poznávanie a praktizovanie základných princípov fungovania východnej medicíny. Pochopenie a využitie určitých prvkov Tradičnej Čínskej Medicíny značne ovplyvnilo moju prax a pohľad na ľudské zdravie. Jasne som si uvedomil že jedine komplexným a celostným prístupom k človeku je možné docieliť a znovu nastoliť stav zdravia a harmónie.

Záhadnou zhodou osudu a vďaka mnohým náhodným okolnostiam som v roku 2007 absolvoval v Nemeckom Schwarzwalde dvojtýždňový Pobyt v tme, ktorý bol spojený s pôstom. Vďaka tomu som mal možnosť zoznámiť sa s neuveriteľným človekom Holgerom Kalweitom (Nemecko) , ktorý ako prvý priniesol Dunkelterapiu - Terapiu tmou do západného sveta. Táto skúsenosť do značnej miery ovplyvnila môj ďalší život a nečakane a dosť podstatným spôsobom zmenila smerovanie mojej životnej cesty.

V rokoch 2007-2002 som sa intenzívne zaoberal štúdiom kineziologickej metódy 3 in 1 – One Brain. Výrazne mi to pomohlo uvedomiť si a hlavne zmeniť mnohé nefunkčné presvedčenia a systémy viery, ktoré ma v mojom živote do značnej miery obmedzovali. Mnohé z nich boli ukryté hlboko v mojom podvedomí a vďaka práci s touto metódou som začal postupne objavovať a prejavovať svoje skutočné autentické Ja. Dnes intenzívne pracujem s metódou One-Brain aby som svojim klientom pomohol v ich procese uvedomenia si svojej skutočnej vnútornej sily a hodnoty.

Mal som to šťastie, že som sa okrem lektorov zo Slovenska, Talianska a Holandska, mohol učiť aj od samotného autora tejto metódy Daniela Whiteside (USA). Počas spoznávania metódy One-Brain som sa niekoľko rokov intenzívne zúčastňoval seminárov rodinných konštelácií pod vedením Dr. Arndolda Polívku a jeho manželky Evy (Rakúsko).
Nádherná farebná terapia Aura-Soma mi v rokoch 2006-2004 učarovala do takej miery, že som sa rozhodol absolvovať všetky kurzy, ktoré boli v tej dobe dostupné, aby som naplno pochopil a prežil obrovskú silu, ktorú v sebe táto jemná terapia skrýva. Som nesmierne rád, že sa môžem o svoju skúsenosť, radosť a poznatky s terapiou Aura-Soma podeliť s klientmi na individuálnych sedeniach ale aj na workshopoch a prednáškach.

Niekoľko krát som sa v Anglicku, Írsku a Nemecku zúčastnil seminárov terapie The Journey – Cesta. Táto skúsenosť obohatila moju terapeutickú prax o nový, hlbší rozmer a značne mi pomohla prehľbiť a skvalitniť moju prax. Mal som to šťastie, že niektoré seminára viedla autorka metódy Brandon Bays (USA).

Moja osobná cesta práce s energiami bola ovplyvnená seminármi Reiki, ktoré som absolvoval v rokoch 1998 a 1999. Vďaka tomu, že majster u ktorého som Reiki absolvoval pracoval s filipínskou metódou zemského magnetizmu bol som v priebehu nasledujúcich rokov zasvätený aj do tejto formy energetického liečenia.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie