Panel používateľa

Ohlasy klientov na moje služby

Igor (Martin)
Možem vrelo doporučiť!! Každé jedno sedenie s p.Grečom, bolo pre mňa zážitkom. Vyskúšal som Aura soma, aj austrálske esencie. Zo začiatku som tomu moc neveril, ale už pri prvej návšteve som zmenil názor. Prístup p.Greča je obdivuhodný, priateľský a milý. Srdečne ďakujem.. ))

Andrea, Martin
Veľmi pekne ďakujem za Austrálske esencie a za prívesok. Som veľmi s esenciami spokojná, mám pocit, že si ma samé esencie pritiahli. Reakcie môjho tela na ne sú veľmi pozitívne, každé ráno a každý večer sa na ne teším, postupne prichádza uvedomenie si situácie, alebo príčiny problému, ktorý prestáva mať na mňa silný vplyv a rozplýva sa. Dôležitý je pre mňa aj opis a výklad čo ktorá esencia podporuje a lieči. Je zaujímavé, že zopár kvapiek má na mňa taký vplyv. Ešte raz ďakujem, určite ich odporúčam.

Saša (Žilina)
Pre mňa je každé sedenie s Majom balzamom na dušu... Opakovane sa sem vraciam a vždy objavím niečo nové - užastné. Precítené zazitky, plné emócii... Jedným slovom perfektné. Vrelo odporúčam :-))).

Erika (Liptovský Hrádok)
Broňka a Majko, srdečne ďakujem. Austrálske esencie mne aj drobuľke veľmi pomohli láskyplne sa zladiť

Katka (Brezno)
Stretnutie s Majkom mi prinieslo do života farby a do duše pokoj :-). Aura soma je úžasná svojimi farbami, vôňami a účinkami a Majo je skvelý terapeut. Vrelo odporúčam každému a tebe Majko, zo srdca VĎAKA. :-)

Janka, Žilina
Vrelo odporúčam. Pán Greč je úžasný človek s dobrým srdcom a empatiou. Odborník vo svojom fachu. Som rada, že som mala tú česť ho spoznať. Ďakujem za pomoc a teším sa na ďalšie stretnutia. Prajem veľa osobných a pracovných úspechov!

Monika (Žilina)
Kamarátka mi veľa rozprávala o holistických terapiách.Videla som na nej spokojnosť, radosť a energiu.Na základe doporučenia a mojej zvedavosti som absolvovala aura somu a viackrát reflexnú masáž. Stretnutie s pánom Marianom je to, čo ma veľmi obohatilo a dodalo veľa energie.Nadšenie,ktoré som pocítila doporučujem každému...

Kristína (Bratislava)
K Majkovi si rada odbehnem ked´mám cestu do Žiliny. Milujem jeho reflexnú masáž chodidiel.. je naozaj odborník akého by som chcela mať aj v Bratislave... Aura-soma v jeho podaní má obrovskú silu a pomáha mi v mojom životnom smerovaní, až sa sama divím aké je účinná a pravdivá. Majko, ďakujem že si :)

Evka (Žilina)
U Marianka som absolvovala už viackrát odblok. Je obdivuhodné, ako ma v meditácii vedie, aby sa vyliečili skryté bloky z detstva. A keď sa toto liečenie následne prejaví v mojom každodennom živote, je to úžasné. Čím ďalej tým viac sa cítim krajšie so sebou samou (a teda aj so svetom). ĎAKUJEM Ti.

Denisa (Martin)
S Majkom som strávila ja a moja rodina už viac hodín terapie a skutočne náš život sa stal plnohodnotnejší. Teraz som mala veľkú česť sa stretnúť s Majkovou ženou Bronkou a vyskúšať Bush Flower esencie. Zo skusenosti viem, že každá terapia prinesie do života nové pochopenie a pokoj. Ale esencie ma prekvapili rýchlym a presným účinkom aj u mojích deti. Niekedy stačí tak málo a časté návštevy detských lekárov, riešenie medziľudských vzťahov, adaptácia životných zmien a podobné bežné problémy už nie sú súčasťou naších životov.. Veľká vďaka :):):)

Katarína, Žilina
Ďakujem veľmi pekne za Austrálske esencie. Mám na ne veľmi pozitívne reakcie, myslím, že práve vďaka nim sa mi podarilo v relatívnom pokoji zvládnuť uplynulé veľmi náročné pracovné obdobie.

Anna (Trenčín)
Ďakujem krásne za esencie, veľmi si ich užívam. Môžem potvrdiť, že fungujú fantasticky. Veci, ktoré ma predtým neuveriteľne iritovali s ľahkosťou a prehľadom prijímam. Prívesok je úžasný, cítim sa s ním pokojne a v bezpečí.

Alena (Bratislava)
Nechcela som tomu veriť, ale ako som začala brať tie vaše austrálske esencie, zrazu som prestala riešiť tu moju nutnosť niekde sa nájsť a zaradiť a zrazu mi začalo byt všetko jasne. Takže určite majú niečo do seba. Som rada, že som ich mohla vyskúšať.

Danka (Žilina)
Ďakujem krásne za popis k Austrálskym esenciám, už môžem zo skúsenosti potvrdiť,že pracujú perfektne.Zmeny ktorými prechádzam vnímam ako veľmi potrebné na mojej ceste a prijímam ich s hlbokou pokorou a láskou v srdci.Myslím,že je dobre, že si to čítam až teraz a tak môžem vylúčiť placebo efekt,lebo presne to sa mi deje, Ďakujem za tieto úžasné kvapôčky a prajem pekné dníčky.

Magdaléna, Nitra
Veľa som na sebe pracovala a k Majovi som prišla podľa mňa len s takou malou vzťahovou drobnôstkou. Po odbloku som bola naozaj veľmi prekvapená, čo zo mňa vyšlo. A až následne v priebehu mesiaca som si postupne uvedomovala ako táto, v mojom vnútri zatlačená udalosť, veľmi ovplyvňovala nielen moje vzťahy s mužmi, ale aj moju prácu, môj vzťah k dcére a k sebe samej. No najviac ma prekvapila situácia, ako mi slová, pocity a obrazy, ktoré som odniesla z odbloku pomohli pri nečakanej situácii, keď mi išlo o život a lekári má zachránili naozaj v hodine dvanástej. Vedela som že mi ide o život, ale nebol tam strach, ktorý som pociťovala predtým. Cítila som len pokoj a pocit že JE O MŇA POSTARANÉ. ĎAKUJEM Majo

Monika, Salzburg
Keď som sa dopočula že moja pečeň je na hranici dobra a zla, rozhodla som sa, že moje tabletky ktoré "tlačim" do seba žiaľ každý deň už 7 rokov....musim vymeniť. Preto som sa rozhodla pre Austrálske kvetove esencie. Samozrejme nebola som veľká optimistka lebo moje tabletky sú silné... Ale za pokus to stálo. Fakt som prekvapená ..funguje to. Po dvoch mesiacoch môžem vyhlásiť že vynechavam tabletky a nahrádzam ich esenciou z austrálskych kvetov. Dakujem za túto uzasnu možnosť a hlavne za moje zdravie.

Jarmila, Martin
Broňka a Majko, ďakujem Vám veľmi pekne za Austrálske esencie. Kvalita môjho života sa vďaka kvapkám výrazne zlepšila. Ešte raz ďakujem.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie