Panel používateľa

Moja osobná cesta k uzdraveniu

Moja osobná cesta k uzdraveniu.

Moja osobná cesta k uzdraveniu.

Nedávno sa ma jeden klient opýtal ako som sa dostal tomu čo dnes robím. Tak som mu v skratke povedal svoj príbeh. Poznáte to, vravím mu, človek sa najlepšie učí na vlastnej skúsenosti. Nie vždy je to cesta ružovým sadom, ale niekedy to inak nejde. Život to jednoducho tak zariadi. Približne pred 15 rokmi to so mnou vyzeralo dosť biedne. Klasický zamotaný príbeh trpiaceho človeka plný neznesiteľných bolestí a zúfalstva.

Moja osobná cesta k uzdraveniu.
Toto obdobie bolo sprevádzané praskaním otvárajúcich sa tabletiek na ktorých som si „v hojnom počte pochutnával". Aby som prežil a udržal bolesť na ako tak znesiteľnej úrovni. Nebolo to príjemné obdobie a obdivujem Bronku že to so mnou vtedy vydržala. Často som jedol lieky potajomky, aby ma nevidela, len šuchot tabletiek prezradil moje úmysly ????. Konzumáciu liekov som skutočne preháňal, ale inak som to vtedy nevedel.

Nekonečné chodenie po lekároch a vyšetreniach ma doviedlo na konečnú stanicu s názvom REUMATOLÓGIA. Lekárka (celkom nepríjemná) pre mňa žiadnu dobrú správu nemala. Akákoľvek nádej na uzdravenie sa pre mňa rozplynula ako bublina. Napchávania sa liekmi už som mal fakt plné zuby a „liečiť sa do konca života" – na to som v tom veku naozaj nemal chuť. Z pohľadu medicíny však iné riešenie nebolo. Liečbu som (pochopiteľne) odmietol absolvovať. Z môjho pohľadu som nemal čo stratiť. Pri jednej príležitosti mi reumatologička odkázala, že ak sa nebudem liečiť skončím na vozíku. Asi ma chcela pozitívne motivovať a povzbudiť ????.

Neostávalo mi nič iné len zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Bola to intenzívna práca. Musel som si vyhrnúť rukávy a telo i dušu poriadne očistiť. Ako prvé som potreboval objaviť psychosomatickú - emocionálnu príčinu ochorenia. V tom bola skvelá kineziologická metóda One Brain (odblokovanie stresu). Pochopil som súvislosti vďaka ktorým si telo tento problém vytvorilo. Kineziológia ma nasmerovala na rodinné konštelácie. Potreboval som poupratovať v rodinnom systéme aby som ľahšie dokázal celú situáciu zmeniť.
Okrem toho som pravidelne používal Aura – Somu. Jej láskavá liečivá energia mi prirástla k srdcu. Verím, že uľavila nielen telu ale aj duši. Bol som si vedomý toho, že ubolené telo treba zmysluplne a pravielne „servisovať". Vždy keď to bolo možné išiel som na masáž a reflexnú terapiu. Reflexka pomohla naštartovať liečive procesy v tele a naštartovať orgány k aktivite. Následne som zásadne zmenil stravu, aby sa unavené telo mohlo ľahšie regenerovať.

Chvíľu trvalo kým prišla vytúžená zmena. Moja intenzívna snaha svoje ovocie našťastie priniesla a ja som sa po mesiacoch „práce" konečne začal cítiť lepšie. Uzdravenie bolo trvalé a od tej doby zapadá moja zdravotná karta prachom. Za to som veľmi vďačný a neviem si predstaviť (ani nechcem) ako by sa môj život ďalej odvíjal ak by som neprebral zodpovednosť za svoj zdravotný stav do vlastných rúk.

Od tej doby pracujem s ľuďmi a snažím sa im pomôcť aby sa oni nemuseli trápiť tak dlho ako ja. Často je potrebné veci zmysluplne skombinovať aby sa žiadaný výsledok dostavil. V každom prípade tá námaha za vyplatí. Len ten kto trpí vie akú má zdravie skutočnú cenu a že sa oplatí za to bojovať. Marian

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2276

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie