Panel používateľa

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY

Na základe mnohých podnetov sme pre Vás pripravili workshop „Austrálske esencie pre ženy". Posvietime si na ňom na témy ženskej emocionálnej ale aj hormonálnej rovnováhy, bližšie si rozoberieme tému neplodnosti a ako si s týmto neduhom modernej doby poradiť. Dotkneme sa ale aj tém tehotenstvo a samotné materstvo.

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY

HLAVNOU TÉMOU WORKSHOPU BUDÚ TIETO TÉMY:

Ako si pomocou esencií užiť svoje ženstvo, navodiť hormonálnu rovnováhu ale aj emocionálnu stabilitu.
Ďalej si povieme o tom ako si pomocou esencií môžeme navodiť harmonickejší partnerský vzťah a ľahšie zvládať potenciálne konflikty.

Povieme si aj o príčinách neplodnosti a prečo je v tejto dobe niekedy ťažké otehotnieť. Pozrieme sa detailnejšie na to ako nám esencie môžu pomôcť vyrovnať sa s týmto problémom a ako zvoliť ten najvhodnejší postup pri jeho riešení.
Dotkneme sa aj tém ako si užiť tehotenstvo a následne materstvo.

ČO TO VLASTNE AUSTRÁLSKE ESENCIE SÚ?  australske esencie pre zeny

Austrálske kvetové esencie sú vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru. Esencie vďaka svojmu zameraniu liečia priamo príčinu neželaného fyzického, emocionálneho a mentálneho stavu. Tento ucelený liečebný systém celkovo obsahuje 69 esencií s rôznymi terapeutickými účinkami. Austrálske kvetové esencie pôsobia celostne a preto majú pozitívny vplyv na myseľ, telo i ducha. Austrálske kvetové esencie sú 100 % prírodné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Preto ich môžu užívať aj deti už v novorodeneckom veku.

PRIEBEH SAMOTNÉHO WORKSHOPU.

Na začiatku si porozprávame niečo o vzniku, účinkoch austrálskych esencií a o tom ako fungujú. Potom si podrobnejšie rozoberieme avizované témy.

V druhej polovici workshopu budeme pomocou kariet pracovať so samotnými esenciami. Zamyslíme sa nad tým ktoré esencie nás priťahujú a ktoré naopak odpudzujú. Potom sa hlbšie ponoríme do toho akú správu prinášajú pre nás samotných a ako nám môžu pomôcť v našom živote pri tom čo práve riešime.

Po skončení workshopu bude mať každý účastník príležitosť si za zvýhodnenú cenu zaobstarať esencie na mieru a vydať sa na dobrodružnú cestu objavovania svojho vlastného potenciálu.

Tešíme sa na spoločné stretnutie a zdieľanie so všetkými ktorí sa krásou a jemnosťou tejto terapie cítia oslovení.

S láskou Bronislava a Marian

Navštívte náš e-shop www.naturalka.sk

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie