Panel používateľa

Workshop Austrálske esencie- Posolstvo od protinožcov, alebo Esencie pre nové Milénium.

Austrálske kvetové esencie sú vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru. Podľa Dr. Gerbera autora Vibračnej medicíny naše emocionálne, mentálne a fyzické ťažkosti sa dajú najefektívnejšie liečiť vtedy, ak sa pri liečbe zameriame práve na jemnohmotné telá. Esencie vďaka svojmu zameraniu liečia priamo príčinu neželaného fyzického, emocionálneho a mentálneho stavu. Do vedomia prinášajú žiadanú vibráciu a tým pomáhajú priniesť na povrch pozitívne kvality, ktoré driemu niekde hlboko v nás.

Workshop Austrálske esencie- Posolstvo od protinožcov, alebo Esencie pre nové Milénium.

Workshop Austrálske esencie- Posolstvo od protinožcov, alebo Esencie pre nové Milénium.

Tento ucelený liečebný systém celkovo obsahuje 69 esencií s rôznymi terapeutickými účinkami. Pri konzultácií sa k docieleniu maximálneho efektu tieto vyberajú a namiešajú podľa potreby jednotlivca. Esencie nám pomáhajú priniesť do vedomia múdrosť nášho vlastného vyššieho ja. Ďalej nám pomáhajú uvoľňovať negatívne vzorce a presvedčenia úkryte v hĺbkach nášho podvedomia. Toto nám prináša do života rovnováhu a skutočné hlboké liečenie. Čím viac človek s nimi pracuje, tým sa stáva vedomejším a šťastnejším. Jednoducho nám otvárajú cestu k tomu, aby sme mohli naplno využiť svoj potenciál.

Austrálske kvetové esencie pôsobia celostne a preto majú pozitívny vplyv na myseľ, telo i ducha. Na mentálnej a duchovnej úrovni nám prinášajú do života jasnosť, odvahu, vnútornú silu a odhodlanie nasledovať a uskutočňovať svoje sny. Pomáhajú nám prehlbovať vlastnú intuíciu a kreativitu, podporujú duchovný rozvoj a učia nás hlbšie prežívať radosť zo života. Na fyzickej úrovni priamo pracujú so samotnou psychosomatickou príčinou ochorenia. australske kvetove esencie

Austrálske kvetové esencie sú 100 % prírodné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Preto ich môžu užívať aj deti už v novorodeneckom veku. Na deti majú esencie veľmi pozitívny účinok a zvyknú zaberať veľmi rýchlo. Toto sa deje najmä vďaka tomu, že deti si ešte nevytvorili toľko emocionálnych bariér ako dospelí a majú lepšie spojenie so svojimi emóciami.

Niektoré témy s ktorými nám esencie môžu pomôcť

• Hlboké prijatie samého seba a zlepšenie dôvery v seba a vlastné schopnosti
• Revitalizácia fyzického tela a odstránenie následkov stresu a dlhodobej únavy
• Zlepšenie partnerských vzťahov a zharmonizovanie vzťahu s vlastnými rodičmi
• Prečistenie negatívnych emocionálnych a mentálnych vzorcov z rodinného systému
• Odpustenie a oslobodenie sa od hlbokých emocionálnych rán
• Podpora na našej duchovnej ceste a dosiahnutie nových úrovni vedomia
• Nájdenie správneho smerovania v živote

a mnoho mnoho ďalších .........

Na samotnom workshope si na začiatok porozprávame niečo o vzniku, účinkoch austrálskych esencií a o tom ako fungujú. V druhej polovici workshopu budeme pomocou kariet pracovať so samotnými esenciami. Zamyslíme sa nad tým ktoré esencie nás priťahujú a ktoré naopak odpudzujú. Potom sa hlbšie ponoríme do toho akú správu prinášajú pre nás samotných.

Workshop bude ukončený meditáciou kde sa budeme mať možnosť naladiť na jednotlivé esencie. Po skončení workshopu bude mať každý účastník príležitosť obstarať si esencie na mieru a vydať sa na dobrodružnú cestu objavovania svojho vlastného potenciálu.

Tešíme sa na spoločné stretnutie a zdieľanie so všetkými ktorí sa krásou a jemnosťou tejto terapie cítia oslovení.

S láskou Bronislava a Marian

Autor článku: Bc Bronislava Grečová

Navštívte náš e-shop www.naturalka.sk

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie