Panel používateľa

Anjelské flakóny Aura - Soma – prebúdzanie nových aspektov

V priebehu posledných rokov sa v Aura-Some zrodili flakóny Equlibrium, ktoré obsahujú nové odtiene farieb a doposiaľ nepoznané farebné kombinácie. Každý z nich nesie meno jedného z Archanjelov a predstavuje špecifickú kvalitu a reprezentuje určitú životnú tému. Týchto 21 flakónov spolu tvorí archanjelský set, ktorého hlavnou úlohou je podporovať a asistovať ľudstvu na ceste osobnej a duchovnej transformácii.

Anjelské flakóny Aura - Soma  – prebúdzanie nových aspektov

Archanjeli Aura-Somy – prebúdzanie nových aspektov

Aura-Soma je unikátny, neinvazívny terapeutický systém často nazývaný aj terapia duše. Jej súčasťou sú sady flakónov, ktoré majú špecifický význam a použitie ako napríklad záchranný set, čakrový set, detský set a set majstrov. V priebehu posledných rokov sa v Aura-Some zrodili flakóny Equlibrium, ktoré obsahujú nové odtiene farieb a doposiaľ nepoznané farebné kombinácie.

V priebehu posledných rokov sa v Aura-Some zrodili flakóny Equlibrium, ktoré obsahujú nové odtiene farieb a doposiaľ nepoznané farebné kombinácie. Každý z nich nesie meno jedného z Archanjelov a predstavuje špecifickú kvalitu a reprezentuje určitú životnú tému. Týchto 21 flakónov spolu tvorí archanjelský set, ktorého hlavnou úlohou je podporovať a asistovať ľudstvu na ceste osobnej a duchovnej transformácii.

Zrodenie týchto flakónov je v Aura-Some vnímané ako dôležitá a výnimočná udalosť. Ich neoceniteľný prínos spočíva hlavne v tom, že každý kto cíti vnútorné volanie a potrebu používať práve jeden z archanjelských flakónov má príležitosť prebudiť v sebe doposiaľ nepoznané aspekty a kvality. Práve tie sú často kľúčom k vnútornej premene a rastu.

Používaním týchto flakónov je vedomá transformácia starých a obmedzujúcich vzorcov myslenia a správania. S podporou Archanjelov si ich dokážeme omnoho ľahšie uvedomiť a odpútať sa od obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám dávajú falošný pocit bezpečia a istoty.  aura soma farebna terapia

Vďaka tomu znovu objavujeme vnútornú slobodu, optimizmus a novú životnú nádej. Cesta k ich prebudeniu vedie cez otvorenie sa tomu čo je ukryté v našom vnútri. Energia Archanjelov nám pomáha ponoriť sa do srdca a objaviť miesto v ktorom sa ''sila, ilúzia a moc'' vonkajšieho sveta stávajú bezvýznamnou a nepodstatnou. Na základe toho sa v nás postupne prebúdza energia vnútornej sily a autority. Začíname si uvedomovať, že to ako sa ďalej bude vyvíjať naša životná cesta záleží jedine na našej slobodnej voľbe. S podporou Archanjelských flakónov sa ľahšie dokážeme vybrať po novej a nepoznanej ceste na ktorej sa vnútorný pokoj a jasnosť vnímania stávajú spoločníkmi a priateľmi na ktorých pomoc sa môžeme kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť.

Ja osobne vnímam najpodstatnejší rozdiel medzi flakónmi archanjelskej sady a ostatnými Equilibrum v tom, že zatiaľ čo ostatné poukazujú a reprezentujú vnútorné kvality a dary ukryté v našom vnútri, archanjelské flakóny v nás prebúdzajú kvality a archetypálne energie ktoré boli pre nás doposiaľ ukryté, nedostupné a neznáme.
Verím tomu, že tieto flakóny sa zrodili preto aby ľudstvo ako i jednotlivcov podporili v procese transformácie starých a nefunkčných systémov a deštruktívnych spôsobov existencie. Prinášajú podporu v čase kľúčových zmien a v dobe zrodu nového spôsobu harmonickej a existencie na planéte.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2275

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie