Panel používateľa

Aura - Soma konzultácia

Konzultácia - výber štyroch flakónov predstavuje jedinečnú príležitosť na to aby sme sa na svoj život a situáciu v ktorej sa práve nachádzame pozreli komplexne. Hlavne prvé stretnutie s Aura - Somou prezrádza veľa o zmysle a smerovaní našej životnej cesty. Pamätám sa na svoje prvé stretnutie s „krásnymi farebnými fľaštičkami" ktoré bolo pred viac ako 15 rokmi.

Aura - Soma konzultácia

Aura - Soma konzultácia - Výber štyroch flakónov

Konzultácia - výber štyroch flakónov predstavuje jedinečnú príležitosť na to aby sme sa na svoj život a situáciu v ktorej sa práve nachádzame pozreli komplexne. Hlavne prvé stretnutie s Aura - Somou prezrádza veľa o zmysle a smerovaní našej životnej cesty. Pamätám sa na svoje prvé stretnutie s „krásnymi farebnými fľaštičkami" ktoré bolo pred viac ako 15 rokmi.

Aura - Soma konzultácia

Farebná terapia Aura – Soma nám umožňuje množstvo spôsobov ako s ňou zmysluplne pracovať. Tým najzaujímavejším a najkomplexnejším je výber 4 flakónov. Tie nám nastavujú zrkadlo s pomocou ktorého si môžeme uvedomiť kde sa skrývajú naše talenty a dary. Flakóny hovoria o našej jedinečnej ceste životom. Okrem toho poukazujú na výzvy, skúšky a životné lekcie ktoré sa v našom živote často opakujú. Ich pochopenie a hlavne prekonanie vedie k tomu aby sme dokázali rásť, objavovať a prebúdzať svoj skutočný potenciál.  konzultacia aura soma

Vybrať si tie „správne flakóny" je detsky jednoduché. Flakóny sa vyberajú intuitívne, stačí keď nasledujeme vnútorný hlas a jednoducho siahneme po farbách ktoré nás najviac priťahujú.

Sme farby ktoré si volíme, tie reflektujú vnútorné potreby nášho bytia. Vicky Wall

Vicky Wall (autorka systému Aura – Soma) prirovnávala farby vo výbere 4 flakónov k farebnému odtlačku – hologramu nášho Bytia. Práve tie totiž odhaľujú hlboké aspekty našej existencie. Pomáhajú nám pochopiť širšie súvislosti a poukazujú kde sa na našej životnej ceste práve nachádzame. Zároveň pred nami odkrývajú určité aspekty našej budúcnosti.

Flakónu na prvej pozícii sa hovorí aj „flakón duše". Jeho farby ukazujú na náš potenciál, vnútorné dary a talenty, ktoré sme v tomto živote prišli rozvíjať. Práve tie sú nám v živote oporou pokiaľ sa ich naučíme správne používať a zveľaďovať. Prvý flakón jednoducho hovorí o tom KTO SME.

Vo farbách druhého flakónu spoznávame naše životné výzvy, prekážky a blokády. Sú to veci ktorým potrebujeme v živote čeliť, aby sme znovu získali svoju vnútornú silu, autoritu či slobodu alebo radosť zo života.

Tretí flakón je známy ako „TU A TERAZ". Odzrkadľuje situáciu, alebo životné obdobie v ktorom sa momentálne nachádzame. Hovorí o tom čo sa práve odohráva v našom vnútri a čím si práve prechádzame. Vzťahuje sa však aj k prvým dvom fľaštičkám. Je výsledkom toho ako sme sa dokázali vysporiadať s výzvami na druhej pozícii. V jeho odtieňoch hľadáme súvislosti s farbami flakónu na prvej pozícii.

Posledný štvrtý flakón ukazuje na možnosti a zmeny ktoré prináša budúcnosť. Je indikátorom smeru ktorým sa poberáme. S pomocou jeho farieb môžeme „poodhaliť rúško budúcnosti". Pozitívny aspekt flakónu nám pomáha pochopiť zmeny ktoré sa v našom živote odohrajú, pokiaľ sa konštruktívne postavíme k životným výzvam na ktoré nás upozornili predchádzajúce flakóny.

Najdôležitejšou časťou terapie Aura – Soma a samotnej konzultácie je VOĽBA TERAPEUTICKÉHO FLAKÓNU, ktorý si vyberieme a rozhodneme sa ho používať. Tým že si ho nanášame na telo si do svojho života prinášame jeho energiu, aby nás na našej ceste podporil a posunul ďalej.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2441

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2196

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie