Panel používateľa
Späť

Ako používať Slnečné esencie z Českej prírody

Slnečné esencie sú úžasným nástrojom transformácie a liečenie. Pomáhajú spracovávať a liečiť základné témy a zranenia, ktoré sú nám všetkým blízke. Prinášajú nám do vedomia a života nové kvality a pomáhajú prebúdzať naše dary.

Ako používať Slnečné esencie z Českej prírody

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.)

Takto esenciu používajte najmenej 3 týždne, alebo až do spotrebovania celého obsahu. Po troch týždňoch užívania môžete kúru ukončiť a ak budete mať potrebu, môžete s danou esenciou pracovať znova o niekoľko mesiacov. 

Na začiatku užívania sa môžu vyplaviť niektoré staré emócie, ktoré s témami esencie súvisia. To je v poriadku. Stačí, keď ich budete chvíľku sústredene vnímať. Potom môžu samy odznieť a prestať už zasahovať do Vašej prítomnosti. Ak je to potrebné, môžete aj na 1-2 dni znížiť dávkovanie na 1 streknutie ráno a večer alebo 1 strieknutie denne. Prípadne si urobiť pár dní pauzu.

Esencia nie sú určené deťom, tehotným a dojčiacim mamičkám.

Niekedy sa stane, že vypláva na povrch nejaká ťažšia téma, čo je tiež dobre a je to výborná príležitosť na to aby sme ju spracovali. Pokiaľ by ste mali dojem, že je pre Vás tá téma bolestivá a náročná, proces liečenia Vám môže pomôcť uľahčiť a zjemniť esencia pripravená na mieru

Neodporúča sa používať niekoľko Slnečných esencií súčasne. Ďalšiu esenciu môžete začať užívať 1 - 2 týždne po doužívaní predošlej esencie.

Pre predĺženie trvanlivosti odporúčame nepoužívanú fľaštičku uložiť do chladničky.

Ak vám stačí trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete, potom uloženie v chlade nie je potrebné.

⇒ Urobte si osobnú transformačnú cestu, na ktorej budete esencie užívať postupne v poradí, v ktorom vznikli.  slnečná esencia púpava

Podrobnejšie informície o tom ako môžete pomocou Slnečných esencií zmeniť a transformovať seba a svoj život nájdete v tomto príspevku.

Vhodné poradie na užívanie esencií je nasledovné - lipa,dub, baza , ruža,rebríček, osika,smrekovec, pretože na seba ich témy postupne nadväzujú. Nie je to však podmienkou. Je totiž možné, že niektoré z tém už máte do určitej úrovne spracované a aktuálne potrebujete inú esenciu, než je práve tá, ktorá je v poradí. Dôverujte svojmu pocitu. Vždy dodržte aspoň týždenné pauzu pred užívaním ďalšie esencie.

Všetky Slnečné esencie nájdete na našej stránke www.naturalka.sk 

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2276

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie