Panel používateľa
Späť

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ?

Jedna z naj liečivejších kombinácií farbeného systému Aura – Soma. Flakón nám pomáha liečiť a prebudiť naše vnútorné dieťa. Jeho emocionálne zranenia, ktoré sme v detstve zažili. V človeku evokuje pocit bezpečia, dôvery a lásky

Ako sa má Vaše vnútorné dieťa ?

V každom z nás žije vnútorná časť, ktorú voláme vnútorné dieťa. Je to tá časť nás samotných, ktorá v sebe nesie hravosť, zvedavosť a neustálu radosť. Je skúmavá a neustále ju fascinuje objavovanie života. Má obrovské šibalské a veselé oči.

Na druhej strane, symbolizuje naše vnútorné dieťa emocionálne zranenia, ktoré sme v detstve zažili. Pocity hanby, výsmechu, poníženia alebo nezáujmu. Práve nedostatok lásky, nehy a záujmu patria k tým najčastejším. Tieto zážitky formovali našu osobnosť a „vďaka" nim sme sa naučili, že nie vždy sme hodní lásky takí akí sme. Že láska je ako obchod – niečo urobím (alebo neurobím) a na oplátku dostanem pozornosť, nehu alebo lásku.

Zranenia nás doviedli k presvedčeniu, že takí akí vo svojej prirodzenosti sme nie sme lásky hodní. A tak sme sa naučili byť niekým iným. Nasadili sme si masku. Uverili sme tomu, že keď sa budeme správať tak, ako si to od nás „vyžaduje" okolie dostane sa nám lásky po ktorej túžime.

Vnútorné dieťa je spomienka, žijúca hlboko v nás. Vo farebnom systéme Aura – Soma je flakón ktorému sa hovorí Dieťa Hviezd alebo Detská záchrana. Kombinácia modrej a ružovej na prvý pohľad vyzerá ako detská vodička. V človeku evokuje pocit bezpečia, dôvery a lásky.

Kombinácie je láskavým pohladením pre dieťa žijúce v našom vnútri. Lieči vzťah s matkou i otcom. Pomáha nám vybudovať si láskavejší vzťah s sebe samému a k životu.

Nech bol náš život akýkoľvek, nikdy nie je neskoro spojiť sa so svojím vnútorným dieťaťom a dopriať mu lásku, starostlivosť  a nehu. 

Flakón Dieťa Hviezd je dostupný v sklenej fľaštičke v 50 ml balení. Ten slúži ako osobný - terapeutický flakón. Okrem toho je Detská záchrana aj v praktickom 25 ml plastovom balení. To je vhodné aj na cestovanie a rôzne detské neduhy.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2340

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2096

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie