Späť

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion

Farebný terapeutický systém Aura – Soma má niekoľko dvojíc flakónov, ktoré tvoria „farebné zrkadlo“. Moja obľúbená dvojica je ROBIN HOOD a jeho spoločníčka MAID MARION.

Aura - Soma dvojica flakónov Aura - Soma, Robin Hood a Maid Marion

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Flakón ROBIN HOOD nám pomáha uvedomiť si SMER A ZMYSEL NAŠEJ ŽIVOTNEJ CESTY. Zelená nás spája s tichým hlasom nášho Srdca. Hlbšie si uvedomujeme, aké sú NAŠE SNY, TÚŽBY A CIELE. Flakón oslovuje tú časť nás samých, ktorá často už dlhšiu dobu TÚŽI PO ZMENE. Jej hlas sa stáva jasnejším a zreteľnejším.

Červená dodáva energiu a odvahu na to aby sme sa VYDALI NA CESTU zmeny a vykročili ZA HRANICE POZNANÉHO. Mnoho ľudí stroskotá na tom, že nenájdu odvahu zmenu vo svojom živote uskutočniť. Práve v tom nás podporuje červená vo vrchnej časti flakónu. UROBIŤ PRVÝ KROK a vystúpiť von Z KOMFORTNEJ ZÓNY.

ROBIN HOOD je krásny farebným sprievodcom na CESTE NAPLNENIE SVOJICH TÚŽOB.

Flakón Maid Marion 

MAID MARION má v sebe obrovskú DÁVKU EMPATIE, ODVAHY A ENERGIE. Symbolizuje človeka, ktorý dokáže v živote všetko čo si zaumieni. Má dostatok ENERGIE nielen pre seba ale AJ PRE DRUHÝCH. Nezáleží na tom, či je to muž, alebo žena.

Flakón nás vedie v tom, aby sme vedeli KAM SMEROVAŤ SVOJU ENERGIU A POZORNOSŤ. Často sa totiž stáva, že pri nezištnej pomoci a starostlivosti o druhým zabudneme na seba. Nedoprajeme si priestor a čas na DOPLNENIE VLASTNEJ ENERGIE a skĺzneme do úlohy človeka, ktorý je neustále k dispozícii pre druhých. Nie, že by na tom bolo niečo zlé. Potrebujeme len vedieť KEDY PRESTAŤ a nájsť tú SPRÁVNU MIERU. Nastaviť si jasnú HRANICU.

S pomocou flakónu sa môžeme učiť kedy POVEDAŤ ÁNO a kedy NIE. Nie vždy je to jednoduché, hlavne vedieť povedať nie. Pokiaľ si to dovolíme, naša VNÚTORNÁ SILA a HODNOTA RASTIE a energiu, ktorú máme tak môžeme použiť na tvorenie svojho vlastného života.

Aura - Soma flakón číslo 28 MAID MARION je priekopníčkou, ktorá ide vlastnou cestou. Spája v sebe SILU A JEMNÝ CIT, kedy a ako túto silu POUŽIŤ.

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*