Späť

Čo o esencii BAZA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Esencia Baza nám pomáha nájsť si v živote svoje miesto a rozvinúť a využiť všetky naše schopnosti, talenty a dary.

Čo o esencii BAZA povedali ľudia, ktorí ju používali.

A čo znamená  Esencia Baza pre mňa? Predovšetkým mi umožnila znovu nájsť vieru, že som v bezpečí a že sa nemusím ničoho báť .... strach nás totiž oslabuje a aj tak nakoniec všetko dobre dopadne ... :-) Dočítajte si celú skúsenosť TU.  

Baza mi pomohla zložiť, odložiť svoje domnelé, požičané šaty (ego) a pozrieť sa, ako vyzerám v skutočnosti. Kto som? Kto je moje pravé Ja? Čo skutočne cítim? S kým chcem byť? Kam patrím? Kde chcem žiť? Kde sa cítim dobre a kde nie? Kde sa pretvarujem a kde sa naopak cítim sama sebou? VEEEELIKÁNSKÁ ÚÚÚÚLEVA! Dočítajte si celú skúsenosť TU.

Esencia Baza mi dodala odvahu spýtať sa kto je môj biologický otec. Dočítajte si celú skúsenosť TU.

Nemohla som tomu uveriť keď sa ma kamarátka spýtala, čo chcem v živote zmeniť. Takmer doslova som povedala všetko čo bolo napísané na letáku, ktorý som si nikdy nepozrela.      Dočítajte si celú skúsenosť TU.

Uvedomil som si, že všetko v živote má svoj zmysel a JA som tam kde som. Slovami sa možno nedá tak presne opísať pôsobenie kvetovej esencie bazy, ale cítim, že som prirodzene zapadol na určitej úrovne do „puzzle skladačky" života. Tonje jej zaujímavý prínos pre mňa. Ďakujem. Dočítajte si celú skúsenosť TU.  slnecna esencia baza cierna

Začala som upratovať a triediť. Bez pardonu selektovať veci, ktoré mi viac neslúžia. Všetko som preorganizovala, až som konečne mala pocit, že je všetko na poriadku. Tak ako má byť. Dočítajte si celú skúsenosť TU.

 

 

 

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*