Panel používateľa
Späť

Čo o esencii DUB povedali ľudia, ktorí ju používali.

Dub pomáha dostať sa do svojej sily. Byť samo-statný.Uvoľniť to, čo nám bráni byť ozajstní a stáť vo svojej sile. Pomáha nám postaviť sa za seba. Jeho energia je silne jangová.

Čo o esencii DUB povedali ľudia, ktorí ju používali.

Mám pocit, že si lepšie uvedomujetem samú seba a to, čo chcem a čo nechcem. Rovnako aj čo sa tyká ľudí v mojom živote. Čo si nechám páčiť a čo už nie. Dodala mi takú vnútornú silu. A pre mňa bola veľká zmena to, že mi pomohol zmenil pohľad na mužov.  Dočítajte si celú skúsenosť TU.

Som taká drzejšia a nebojím sa povedať si svoj názor. V partnerstve je to príjemné, priateľ sa o mňa viacej stará a je ku mne pozornejší a milší.  Dočítajte si celú skúsenosť TU.

Esencia duba mi pomohla vytiahnuť moji vlastnú silu v pravý čas. Dočítajte si celú skúsenosť TU

slnecna esencia dub

Naučila som sa povedať nie a nerobiť veci, ktoré nechcem - vedieť sa brániť a chrániť. Zaznamenala som takú ľahkosť bytia, v tom zmysle, že som si v komunikácii nemusela príliš obhajovať svoje právo. Dočítajte si celú skúsenosť TU

Mala som pocit akoby som mala vedľa seba staršieho brata - pekné moc pekné! Dočítajte si celú skúsenosť TU.

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2276

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie