Späť

Čo o esencii LIPA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Lipa nás prepája s našimi koreňmi a otvára srdcia láske a jemnosti. Pomáha nám vyrovnať sa s emocionálnymi zraneniami, ktoré narušili našu schopnosť milovať seba i druhých. Jej témou je láska a vzťah k matke.

Čo o esencii LIPA povedali ľudia, ktorí ju používali.

Esencia Lipa je pre mňa čistá materská energia. Objala ma a privinula k sebe ako matka svoje dieťa. Prijala ma takú, aká som v tej chvíli...bezpodmienečně. Zároveň ma však viedla k ďalším vrstvám neprijatie seba samej ... veľa sa to týkalo moje sebaúcty a seba hodnoty. Prečítajte si celú skúsenosť TU

Esencia ma zaviedla do lipovej aleje, kde som si prežila prijate seba samej. Najprv som však v sebe objavila pocit malého dievčatka. Prečítajte si celú skúsenosť TU.  

S esenciou Lipa som zažila očistu srdca a liečenie a očistu ženskej energie v rodine. Bolo toho veľa a som za to vďačná. Prečítajte si celú skúsenosť TU.

slnecna esencia lipa Keď to celé zhrniem bola to seba láska v praxi. Uvedomila som si aj tému osobných hraníc. Prečítajte si celú skúsenosť TU.

Cítim sa živená a prepojená s matkou Zemou a už cítim svoju hodnotu. Prečítajte si celú skúsenosť TU.

 

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*