Panel používateľa
Späť

Herečka - Flakón číslo 66 - Aura - soma

Keď si na prednáškach a workshopoch niekto vybral tento flakón, po zaznení jeho mena vždy následoval výbuch smiechu. Flakón sa volá HEREČKA. Na prvý pohľad je to nevinné a vtipné pomenovanie. Veď všetci hráme v živote nejaké herecké role. Niektoré sú celkom veselé a zábavné a dokonca nám môžu priniesť aj radosť a uspokojenie. Sú však aj úlohy, ktoré hráme nevedomky. Práve tých sa dotýka tento fialkovo-ružový flakón.

Herečka - Flakón číslo 66 - Aura - soma

Programy podľa ktorých hráme rôzne role, majú svoje korene v našom detstve. Tento jemný odtieň staroružovej nám práve do detstva prináša liečenie, prijatie a lásku. Pomáha nám uvedomiť si, že na to aby sme boli milovaní sa už nemusíme hrať na niekoho, kým v skutočnosti nie sme.

Často sme ako deti vkĺzli do role „poslušného dievčatka - chlapčeka" aby sme na oplátku za tento „herecký výkon" dostali pozornosť, pohladenie či lásku. V dospelosti sa tento vzorec opakuje ako dobrá manželka, či poslušný zamestnanec alebo manžel. Niekto kto zaprie sám seba. Zaprie to kým skutočne je, čo cíti a čo naozaj potrebuje. S tým je spojený pocit nízkej sebahodnoty, sebaúcty a sebalásky.

Svetlo fialová farba vo vrchnej časti flakónu pomáha transformovať a zmeniť staré a nefunkčné vzorce správania. S jej pomocou sa stávame otvorenejší zmene a uvedomeniu si nášho vnútorného postoja a správania. Jedným z darov a liečivých vlastností fialovej je, že nám pomáha zbaviť sa pocitu viny. S pocitom viny ide ruka v ruke presvedčenie, že „nikdy nebudem (ani som nebol) dosť dobrý". Toto presvedčenie je ako bič, ktorý sme si na seba uplietli a neustále sa ním zraňujeme.

Energia flakónu je veľmi láskavá. Nesmierne liečivá a jemná farebná kombinácia. Jeho energia je ako gejzír, ktorý uzdravuje staré zranenia a bolesti. Pomáha nám byť k sebe úprimnejší a láskavejší.

 Ak Vás flakón zaujal a radi by ste si jeho energiu priniesli do života, môžete si ho objednať v našom e-shope.

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2441

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2196

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie