Krémy pod sviečky

2 Položky

Skúsenosti s aplikáciou telových sviečok nás naučili, že miesto na ktoré plánujeme sviečku aplikovať je vhodné najprv jemne masírovať. Je na to niekoľko dôvodov. Po prvé, nám to pomôže intuitívne nájsť to správne miesto na priloženie sviečky.

Okrem toho svojou pozornosťou a dotykom miesto energeticky aktivujeme. Osvedčilo sa nám telo natrieť dva krát – najprv pred priložením sviečky a rovnako aj po ukončení sviečkovania.  krém pod sviečky naturalka

Môžeme to prirovnať k tomu, akoby sme telo na sviečkovanie najprv jemnou masážou pripravili. Po dohorení a zahasení sviečky bod na ktorom sme pracovali jemnou masážou „energeticky zatvoríme" a tým sa proces sviečkovania prirodzene ukončí.

Špeciálne na tento účel boli vyrobené energo – informačné prírodné krémy. Veríme, že Vám ich aplikácia spríjemní proces sviečkovania a obohatí účinky tejto starej liečebnej metódy.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 773

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*