Späť

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma

Každý z nás má farbu ku ktorej inklinuje. Už pri prvom stretnutí s Aura – Soma mi učarovala purpurová. Je to tajomná, na prvý pohľad tmavá farba. Jej krásu a plnosť odhalíme až vtedy keď ju prinesieme na svetlo. Vtedy odhalí svoju bohatosť a sýtosť.

Čo nám do života prinesie purpurová farba vo flakónoch Aura - Soma

Magenta – Purpurová farba – Plnosť a bohatstvo bytia v tomto okamihu

Každý z nás má farbu ku ktorej inklinuje. Už pri prvom stretnutí s Aura – Soma mi učarovala purpurová. Je to tajomná, na prvý pohľad tmavá farba. Jej krásu a plnosť odhalíme až vtedy keď ju prinesieme na svetlo. Vtedy odhalí svoju bohatosť a sýtosť.

V angličtine jej hovoria LOVE FROM ABOVE. Reprezentuje čakru, ktorej sa hovorí Hviezda duše. Je to energetické centrum, v ktorom je ukrytý náš potenciál. Purpurová nám pomáha objaviť ho v sebe a ukotviť ho v tele. TU TERAZ.

Básnik a mysliteľ GOETHE, ktorý do hĺbky skúmal význam farieb a ich pôsobenie na človeka hovoril o MAGENTE ako o farbe v ktorej je ukrytá sila všetkých farieb. Je obrovským zdrojom energie a pomáha revitalizovať naše vnútorné zdroje. Zrejme preto sa nachádza VO FLAKÓNOCH ZÁCHRANNEJ SADYZáchrana SvetlaFyzická záchrana a Záchrana energie.

Purpurová v nás prebúdza uvedomenie, že život je božský a štedrý. S jej pomocou dokážeme ľahšie vnímať krásu a bohatstvo toho čo práve JE. Vnímame, že ŽIVOT JE POSVÄTNÝ a objavujeme v sebe odtlačok dokonalosti. Potom si dokážeme užiť a oceňovať to čo sa v našom živote deje v tomto okamihu.

Keď sa nachádza v našom OSOBNOM VÝBERE ŠTYROCH FLAKÓNOV môže ukazovať na naše vnútorné presvedčenie – život je boj. Možno sme v živote prekonali niečo ťažké, alebo v sebe nosíme hlboké vnútorné zranenie. Magenta lieči tieto záležitosti a znovu v nás prebúdza vnútornú silu a odhodlanie.

Konzultíciu môžete absolvovať aj online. Pokiaľ ale chcete flakóny vidieť v celej kráse a navnímať si ich energiu takpovediac "naživo" možete si zvoliť osobné stertnutie.  Pozrite si našu stránku www.holos-terapie.sk

NA FYZICKEJ ÚROVNI – magenta regeneruje a lieči hormonálny systém a pohlavné orgány. Stimuluje tok energie v tele a pomáha pri rannej nevoľnosti. Stimuluje a harmonizuje energiu vo všetkých čakrách.

Farebné kombinácie

farebna terapia aura somaMňa osobne priťahuje v kombinácii so zlatou – FLAKÓN ČÍSLO 90 ZÁCHRANA MÚDROSTI. Zlatá v nás prebúdza dávnu múdrosť duše a učí nás opatrne a rozumne narábať so svojou silou. Prináša nádej pre nové začiatky a pomáha spracovať strachy a úzkosti.

Ďalšia oku lahodiaca kombinácia je ARCHANJEL Haniel flakón číslo 103. Svetlý odtieň modro opálovej symbolizuje obrovskú dôveru a sebaistotu. Rovnako aj vnútorný pokoj a mier, ktorý si môžeme priniesť do života. Pomáha nám uvedomiť si a prebudiť našu vnútornú autoritu.

Fascinujúca kombinácia je flakón číslo 100 ARCHANJEL METARON. Kombinácia purpurovej v spodnej časti a čírej v hornej časti flakónu prináša silu svetla do všetkých tieňov a zákutí nášho bytia. Pomáha nám jasne vidieť a vnímať prítomnosť svetla aj v tých najťažších okamihoch. Pôsobí ako špirála, po ktorej sa môžeme vydať za svetlo a priniesť ho späť do života.

Ak Vás príbeh purpurovej zaujal kontaktujte nás. Radi Vám pomôžeme nájsť tú správnu kombináciu.

KONTAKT - Email : info@naturalka.sk  alebo telefonicky na 0944 111 523

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*