Panel používateľa
Späť

Pribeh o tom ako vznikala ESENCIA OPLETNIKU

Krátky pribeh o tom ako vznikala ESENCIA OPLETNIKU od Bary Zumotovej

Pôvodne som si myslela, že v záhrade bojujem s pupencom. Ovíjal úplne všetko, mladé stromčeky aj sám seba. Ale jeho správne pomenovanie je opletník plotný. Na plotoch naozaj vytvára krásne zelené steny s bielymi trúbkami kvetov a vedia to neuveriteľne rýchlo.

Vnímala som od prvej chvíle, že v sebe má obrovskú vitálnu silu. Na našej záhrade sa rozrastal medzi prvými a obtáčal všetko okolo. Aby ostatné rastliny nezadusil, vytrhávala som ho a odmotávala, a snažila sa s ním dohovoriť, že na plote áno a inde už nie :-)  slenecna esencia opletnik

Bola to fuška, vie sa výborne držať, tak mi aj svaly narástli, ale v priebehu našej potýčky som si viac a viac uvedomovala, ako ho obdivujem, a začala uvažovať o esencii. Na výrobu esencie sa našiel čas až o pár týždňov neskôr 17.7.2022.

Keď som pozbierala kvety do mištičky s vodou a nechala pôsobiť silu slnka, posadila som sa, aby som si zapísala účinky. Ale veľmi to nešlo, pretože som zrazu bola blažene úplne vypnutá a nemala som potrebu aktívne robiť vôbec nič.

Obdivovala som krásu rastliny a stenu, ktorú nám na plote vytvára. Len som sledovala, ako kvety lákajú včielky a tie lietajú aj do kvetov v miske. Včielky zájdu až na dno kvetu a tam urobia koliesko proti smeru hodinových ručičiek, aby nabrali peľ. Rovnakým smerom sa ovíja aj samotný opletník.

Energia tejto esencie bude veľmi rýchla a živelná.

Neskôr som si účinky esencie zapísala a už len čakala, kým bude hotová. Keď som nakoniec kvety vyberala, zažila som trochu šok, pretože pod kvetmi ležala mŕtva divoká včielka.

Esencia v sebe nesie veľkú životodarnú silu, ale ako sa zdá, je prepojená aj s témou smrti.

Opletník je esencia životaschopnosti, nezdolnosti a vytrvalosti.

Slnečnú esenciu z Opletníka nájdete na odkaze TU

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie