Panel používateľa

Esencia z Opletníka

Esencia z Opletníka

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Opletník je bojovník so závislosťou. Odhaľuje, kde manipulujeme a zneužívame druhých, aby sme mohli nájsť nové spôsoby samostatnosti a spolupráce.Pomôže uvedomiť si, kedy niekoho spútavame, aby sme mohli zovretie povoliť a dať priestor láske.

27 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM, ihneď na odoslanie

Výrobca: Slnečné esencie

Účinky Slnečne esencie z Opletníka 

  • Povzbudí nás v tom ako použiť svoju životnú/tvorivú silu a dovoliť si "preraziť".
  • To je účinok pre tých z nás, ktorí sú plachí a nechcú obťažovať druhých tým, čo sami chcú alebo si želajú. Môžu sa pokúšať aj nenápadne manipulovať s druhými, pretože sa nevedia vyjadriť priamo, a môžu sa báť odmietnutia, zahambenia či zhodenia toho, čo by vyjadrili. Esencia podporí v tom aby sme sa dokázali prejaviť jasne s plnou silou a zacielením.
  • To je jedna strana mince pôsobenia Slnečnej esencie z Opletníka. Na druhej strane pre tých z nás, ktorí nerešpektujú hranice druhých a majú tendencie ich využívať, obtáčať si ich a liezť k svojim cieľom po chrbte druhých, môže toto ich správanie ukázať a viesť k tomu, aby sa naučili k svojim cieľom používať iba vlastné sily a s druhými spolupracovali za vzájomného rešpektu a úcte tak, aby ich súčinnosť bola užitočná pre všetkých.
  • Veľkou témou opletníka je závislosť. Urputná snaha sa na niekoho alebo niečo zavesiť, aby sme nemuseli cítiť to, čo si v sebe nesieme a aby sme nemuseli dospieť a postarať sa o svoje potreby sami.
  • Odhaľuje, kde manipulujeme a zneužívame druhých, aby sme mohli nájsť nové spôsoby samostatnosti a spolupráce. Pomôže uvedomiť si, kedy niekoho spútavame, aby sme mohli zovretie povoliť a dať priestor láske.
  • Pomôže si uvedomiť, kedy samého seba spútavame, ohýbame a pripútame sa k niečomu, čo už pre nás nie je vhodné. Môžeme sa pustiť a dať si priestor sa prejaviť naozaj.
  • Podporuje dynamiku a rýchlosť. Rozprúdi, čo stagnuje.

Aké sú vlastnosti rastliny opletníka:

Opletník je plazivá rastlina, ktorú málokto chce mať vo svojej záhrade, pretože ovíja úplne všetko. Nielen menšie rastliny, ale aj stromčeky a dokonca aj sám seba. Svojou silou zviera a váhou zaťažuje. Zbavíte sa ho len veľmi ťažko, pretože sa vie ľahko rozmnožovať a zvládne aj neúrodné pôdy, vie prerásť na povrch aj z veľkej hĺbky a rastie ohromujúcich až 20 cm za deň. Zimu prečká pod zemou prostredníctvom podzemku a na jar znovu vyrazí na povrch. Semená majú klíčivosť aj cez desať rokov.

To všetko svedčí o jeho neuveriteľnej vitálnej sile a schopnosti žiť. Až by sa dalo povedať, že je svojím spôsobom urputný, ale to už je naše ľudské hodnotenie. Skôr by som povedala vytrvalý a nezdolný. On sa jednoducho len tak nevzdá.

Keď vám však ovinie plot, vytvorí krásnu zelenú stenu s veľkými bielymi kvetmi. Kvety pôsobia nežne, majú lievikovitý tvar a včely ich milujú. Vlezú si na dno kvetu a tam urobia koliesko proti smeru hodinových ručičiek. Rovnakým smerom sa ovíja aj lodyhy. Narozdiel od lodyh, ktoré sú pomerne pevné, kvety sú krehké a odtrhnete ich veľmi ľahko.

V liečiteľstve sa užíval ako povzbudzujúci prostriedok na činnosť hladkého svalstva a pohybu čriev. Čo stagnuje, vie rozprúdiť. Užíval sa ako silné preháňadlo a vie vraj pôsobiť dosť drasticky. Okrem toho podporuje tvorbu žlče, tlmí horúčku a pôsobí močopudne.

Objem: 50 ml

Zloženie: voda, ovocný destilát, vibračný výťažok z Opletníka . Alkohol je tu pre konzerváciu.
Nejedná sa o aromaterapiu, ale o vybračnú kvetovú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Katalógové číslo : SLN-OPL

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.) Viac informácií o užívaní nájdete na odkaze TU.

Nech Vám esencia slúži k maximálnemu úžitku, jemne a v harmónii s Vaším najvyšším dobrom.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2518

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2275

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie