Esencia z Ruže Šípovej

Esencia z Ruže Šípovej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Ruža uvoľňuje smútok a bolesť z opustenia alebo krívd, ktoré ženy prežili vo vzťahu k mužom.

23,50 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 - 4 pracovné dni.

Výrobca: Slnečné esencie

Ruža uvoľňuje smútok a bolesť z opustenia alebo krívd, ktoré ženy prežili vo vzťahu k mužom.

Keď ženy boli zradené mužmi v situácii, keď boli krehké a zraniteľné, svoju krásu a nežnosť obrnili hradbou z tŕňov.

Tŕne ruže sú len domnelá ochrana. Aj my ženy sa len tvárime, že sme silné, ale v skutočnosti sme krehké a zraniteľné. Šípová ruža nám pomáha si toto uvedomiť a dovoliť si znovu vnímať svoju jemnú, ženskú dušu.

Esencie z ruže je pre ženu, ktorá chce spočinúť v mužovom náručislnecna esencia ruza

Teda prestať spolu bojovať o to, kto bude vo vzťahu viesť a uvoľniť sa do svojej ženskej polarity. Ruže svojimi kvetmi ženu zdobia, ako by žena išla na slávnosť.

Esencia symbolizuje ženu, ktorá si ozdobila svoje krásne dlhé vlasy kvetmi ruže a skrze svoj kvetový závoj veľmi jemne a prekrásne vonia. Okvetné lístky ruže sú zamatovo hebké na dotyk a pritom pevné. Keď ich jemne pohladíte, uvoľní sa krásna, ružová vôňa. Presne toto si žena potrebuje dovoliť pre seba - byť hebká na dotyk, krásna, voňať, a pritom byť pevná a silná. Nie však v mužskej energii, ktorú krásne učí esencie z duba i keď i tá je niekedy potrebná, ale v ženskej energii, aby mohla byť milovanou a milujúcou ženou v partnerstve. Tak sa žena môže stať láskou.

To je niečo tak nové a v našej súčasnej spoločnosti tak málo známeho, že to v ženách môže vyvolať pocit zmätku, prázdnoty, kedy ani nevieme, čoho sa vlastne chytiť. Naše mamičky to nevedeli a my sme sa to nemali od koho učiť. Dovoľme si nevedieť. Byť ženou sa jednoducho budeme musieť učiť. Postupne a po krôčikoch a esencia z ruže nám v tom môže pomáhať odkrývaním všetkého, čo nám na ceste k vlastnej prirodzenosti bráni.

Ruža v tieni slabo kvitne a plodí. Aj žena potrebuje muža (slnko, mužskú energiu), aby mohla plne rozkvitnúť.

Čo môže esencie z ruže priniesť mužom?

Prístup k ich zraniteľnosti, prehĺbenie vnímavosti a prijatie ženy z hĺbky duše. Vtedy sa muži ženského elementu a jeho emocionalitynemusia báť a potláčať ho.

Zaujala Vás esencia Ruža ? Prečítajte si skúsenosti konkrétnych ľudí, ktorí ju používali. Kliknite SEM.

Objem: 50 ml

Zloženie: voda, hruškový destilát, vibračný výťažok z Ruže šipovej. Alkohol je tu pre konzerváciu.

Nejedná sa o aromaterapiu, ale o kvetovú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Katalógové číslo : SLN-RS

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.) Viac informácií o užívaní nájdte. Viac informácií o užívaní nájdete TU.

Čo o esencii hovorí Bára Zumutová, vďaka ktorej tieto esencie vznikajú :

Keď som esenciu vytvárala, cítila som hlboký, tichý smútok. Vnímala som, ako sa ozýva v oblasti môjho srdca a patrí k prežívaniu ženstva. 

Cítila som, ako ruža otvára taký hlboký, clivo prežívaný žiaľ žien, ktoré boli zranené vo svojom ženstve. Nebol to prudký nával emócií ako pri esencii dub. Bola to tá taká tichá bolesť, ktorá sa nesie ženským pokolením a ktorá vo mňa bola pripravená sa uvoľniť. 

Uvedomovala som si aj svoj strach z toho dovoliť niekomu, aby pristúpil tak blízko, že by sa mohol dotknúť. Strach z mužov. Čo keď by mohli ublížiť? Ako zvládne krehká ruže nájazd niekoho, kto k nej nebude vnímavý, budú jej stačiť na obranu tŕne? 

Nech Vám esencia slúži k maximálnemu úžitku jemne a v harmónii s Vaším najvyšším dobrom. 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 773

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*