ECHO - Ozvena flakón 118 Aura - Soma

ECHO - Ozvena flakón 118 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

14. mája sa v magickej Dev Aure v Anglicku zrodil nový flakón ECHO. Prichádza na pomoc v čase obrovskej zmeny a neistoty s tým spojenej.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Farby ECHO sú svetlo korálová na svetlo fialovej.

V preklade ECHO znamená OZVENA. Okrem toho bolo v mytológii ECHO meno nádhernej horskej nymfy. Tá však prišla o svoj krásny hlas a dokázala jedine zopakovať to čo jej bolo povedané. Bola jej však zobraná možnosť, vyjadriť lásku aj svoj názor.

V tom je i symbolika udalostí dnešných dní. Cez rúška, do ktorých sme sa ukryli nie je počuť náš hlas. Akoby, človek zabudol, že môže svoj hlas POZDVIHNÚŤ aby tak vyjadril svoj názor, svoju voľbu a rozhorčenie. My nie sme OZVENA, máme svoj vlastný hlas.

ECHO nás vedie k tomu, aby sme prestali opakovať to čo nám bolo predkladané, povedané. Prebúdza ZLATÚ kvalitu v našom vnútri – múdrosť, zrelosť, jasnosť a uvedomenie ducha v našom vnútri. ECHO je ako „pripomienka – OZVENA" toho, že v nás sídli múdrosť, ktorá rozozná pravdu od lži.

ECHO otvára a lieči tému korálovej farby – nenaplnenú, neopätovanú lásku. Často sme konali v rozpore so sebou len preto aby sme sa cítili milovaní. Tento vzorec nás často sprevádzal od ranného detstva. Naučili sme sa, že milovaní môžeme byť len vtedy, keď urobíme to, čo sa po nás žiada. OZVENA lieči vnútorné – emocionálne zranenia, ktoré sme utrpeli a učí nás, že môžeme (a sme) MILOVANÍ TAKÍ AKÍ SME.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikujtev celej oblasti hrudníka, okolo hranice vlasového porastu. V prípade potreby ho môžete natierať aj na plecia.

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E118

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, alkanna tinctoria – extrakt, pelargonium graveolens – olej z kvetov, canaga odorata – olej z kvetov, daucus carota sativa – olej zo semien, rosa damascena – olej z kvetov, viola odorata – extrakt, iris pallida – extrakt, acacia farnesiana – extrakt, cedrus atlantica – olej, acacia dealbata – extrakt, iris germanica – extrakt, vanilla planifolia – extrakt z plodov, tokoferol (vitamín E), linalool*, geraniol*, citronellol*, farbivo CI 60725 (D&C Violet 2).

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, calendula officinalis – extrakt, melissa officinalis – extrakt, ruženín – esencia, oranžový kalcit – esencia, zinkit – esencia, ohnivý opál – esencia, karnelián – esencia, quillaja saponaria – extrakt, alkohol, farbivo CI 14700 (D&C Red 4).

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*