Dominancia ženského srdca - flakón číslo 91 Aura - Soma

Dominancia ženského srdca - flakón číslo 91 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Symbolizuje ženskú intuíciu a vytvára most pre múdrosť a silu, ktorá vychádza zo srdca. Spája solar plexus ako centrum sily s energiou srdca.

33 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Dominancia ženského srdca - flakón číslo 91 Aura - Soma

OLIVOVÁ – farba novej nádeje, vytrvalosti, húževnatosti a odolnosti

Olivová je farbou novej nádeje, rovnako ako olivová ratolesť, ktorá symbolizuje znovuzrodenie a vieru v nové začiatky. V Aura – Some sa prvýkrát zrodila až pri flakóne číslo 90. Ten sa volá Ženská dominancia alebo Dominancia ženského srdca. Pomáha prebudiť skutočnú ženskú silu. Silu, ktorá po storočia driemala.

Symbolizuje ženskú intuíciu a vytvára most pre múdrosť a silu, ktorá vychádza zo srdca. Spája solar plexus ako centrum sily s energiou srdca. Pomáha spracovať strach, ktorý je spojený s tým ako dokážeme vlastnú silu použiť a zvládnuť. Aby sme svojou silou tvorili to po čom túžime a nemali potrebu bojovať alebo zničiť to čo v živote nechceme. Pretože tá istá energia - sila môže byť deštruktívna alebo konštruktívna. Len jedna z nich vytvára krajší a radostnejší svet.

Olivová je o procese hlbokej premeny – transmutácie. Pomáha nám prevziať zodpovednosť za to ako sa cítime. Tým sa dostávame sa z role „obete" a dokážeme prevziať zodpovednosť za to čo sa udialo alebo stále deje v našom živote. Namiesto obviňovania seba či druhých nazrieme dovnútra s otázkou : Čo s tým teraz môžem urobiť JA?

Afirmácia

S radosťou opúšťam staré a mám nádej v nový život.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikujte okolo celého tela v oblasti hrudníka a brucha.

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, simmondsia chinensis – olej, alkanna tinctoria – extrakt, melia azadirachta – extrakt, coccinia indica – extrakt, solanum melongena – extrakt z listov, lawsonia inermis – extrakt, ocimum sanctum – extrakt, curcuma longa – extrakt, moringa pterygosperma – olej, perlový prášok, lavandula angustifolia – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), karotén, limonén*, linalool*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, aloe barbadensis – extrakt, melissa officinalis – extrakt, tilia cordata – extrakt, ruženín – esencia, smaragd – esencia, chryzopras – esencia, alkohol, quillaja saponaria – extrakt, eclipta prostrata – extrakt, melia azadirachta – extrakt, curcuma longa – extrakt, lawsonia inermis – extrakt, ocimum basilicum – extrakt, farbivo CI 15985 (D&C Yellow 6), farbivo CI 19140 (D&C Yellow 5).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 403

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 281

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

naturalka_eshop

  • 34 Príspevkov
  • 64 Sledující
  • 30 Sledovaní

Naturalka

Prírodné produkty pre zdravie a osobnostný rozvoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*