Hlava v oblakoch a nohy na pevnej zemi - flakón 65 Aura - Soma

Hlava v oblakoch a nohy na pevnej zemi - flakón 65 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Flakón asistuje v procese vedomej transformácie. Spája duchovnú dimenziu (fialová) so životom vo fyzickom svete. Kombinácia oboch farieb dokáže uvoľniť a transformovať aj energiu hnevu. Tú môžeme následne použiť na tvorenie toho po čom túžime a nemáme potrebu bojovať s tým – proti tomu čo JE.

33 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Hlava v oblakoch a nohy na pevnej zemi - flakón 65 Aura - Soma

Farba

(Fialová/Červená ››› Magenta), (Violet/Red ››› Magenta)

Základná téma

Rovnováha medzi duchovnom a fyzickosťou dáva energiu pre konanie služby.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Môj život sa mení smerom k láske (B11= 6+5).

Pomáha v transformácii fyzickej, emocionálnej, duševnej. Súvis s plytvaním energie smerom k ľuďom alebo situáciam, kde môže dôjsť k zneužitiu, alebo sa môžeme stratiť. Pocit ohrozenia, veľa ukrytej zlosti a frustrácií. Prebudenie a ostražitosť nastáva po uvoľnení tohoto hnevu, bez toho nenastane progres. 

Fialová nám pomáha liečiť a transformovať potlačený hnev. Tým sa uvoľní množstvo životnej energie, ktorú môžeme použiť na tvorenie toho po čom túžime.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikujte okolo spodnej časti brucha a pozdĺž vlasovej línie.

Používanie flakónu

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E65

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, alkanna tinctoria – extrakt, pelargonium graveolens – olej z kvetov, canaga odorata – olej z kvetov, daucus carota sativa – olej zo semien, rosa damascena – olej z kvetov, viola odorata – extrakt, iris pallida – extrakt, acacia farnesiana – extrakt, cedrus atlantica – olej, acacia dealbata – extrakt, iris germanica – extrakt, vanilla planifolia – extrakt z plodov, tokoferol (vitamín E), linalool*, geraniol*, citronellol*, farbivo CI 60725 (D&C Violet 2).

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, calendula officinalis – extrakt, hypericum perforatum – extrakt, glycerín, ruženín – esencia, rubelit – esencia, karnelián – esencia, quillaja saponaria – extrakt, alkohol, farbivo CI 60730 (Ext. D&C Violet 2), farbivo CI 14700 (D&C Red 4).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*