Choď a objím strom - flakón číslo 10 Aura - Soma

Choď a objím strom - flakón číslo 10 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Zelená nás podporuje v procese zmeny. V časoch keď sa veci začínajú alebo končia. Flakón pomáha nám nájsť nový životný smer a uvedomiť si, ktorým smerom sa chcem vydať. Potom vieme ľahšie robiť správne rozhodnutia a sme otvorený novým konceptom a zmene samotnej. Zelená lieči a regeneruje. Rovnako ako zeleň a priestor v prírode. Predstavuje miesto kde môžeme bezpečne spočinúť a načerpať silu na ďalšiu cestu.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Choď a objím strom - flakón číslo 10 Aura - Soma

Farba

(Zelená/Zelená ››› Zelená),(Green/Green ››› Green)

Základná téma

Pochopenie zákona karmy: Ako zasadíš, tak budeš žať. Hranice.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Vytváram si vnútorne priestor, aby som mohol urobiť to, čo je potrebné. Podporuje uvedomenie si vlastných hraníc.

Harmónia s prírodou, možnosť vytvoriť si nový priestor pre nájdenie vnútornej pravdy alebo správneho smeru. Pomáha dospieť k správnym rozhodnutiam. Odporúča sa pri robení životných rozhodnutí, podporuje správne rozhodnutia namiesto karmickej skúsenosti.

Patrí do Rozšíreného čakrového setu. Harmonizuje čakru srdca.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikácia je vhodná v celej oblasti hrudníka, v páse po obvode tela vrátane chrbtice.

Používanie flakónu

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E10

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, lavandula angustifolia – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), melia azadirachta – extrakt, coccinia indica – extrakt, solanum melongena – extrakt z listov, lawsonia inermis – extrakt, ocimum sanctum – extrakt, curcuma longa – extrakt, moringa pterygosperma – olej, perlový prášok, guajazulén, limonén*, linalool*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana - destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, aloe barbadensis – extrakt, crataegus monogyna – extrakt, ruženín – esencia, smaragd – esencia, chryzopras – esencia, alkohol, quillaja saponaria – extrakt, eclipta prostrata – extrakt, melia azadirachta – extrakt.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*