Flakón Esejcov I - Aura - Soma číslo 11

Flakón Esejcov I - Aura - Soma číslo 11

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Krásny a jemný flakón nám prináša do života kvalitu bezpodmienečnej lásky a prijatia. Ružová lieči vnútorné zranenia a číra otvára cestu vnímaniu a prežívaniu Lásky a SEBA Lásky. Flakón je známy aj ako Záchrana Lásky a dokáže zásadným spôsobom transformovať tému Lásky a záležitosti, ktoré s tým súvisia. I napriek „nenápadnej farbe“ v sebe skrýva veľké množstvo vyživujúcej energie.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Flakón Esejcov 1- Aura - Soma číslo 11 

Farba

(Číra/Ružová ››› Svetlá ružová), (Clear/Pink ››› Pale Pink)

Základná téma

Prevziať zodpovednosť za svoje myšlienky a pocity.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Milujem sa taký, aký som.

Podporuje nežnosť, láskavosť k sebe samému, starostlivosť o seba, prameniacu z hlbokých úrovní sebaprijatia, kde vrúcnosť, nežnosť a súcit prináša prijatie toho, čo je vo vnútri. Začiatok lásky. Potenciál pre jasnosť vo vedomej mysli.

Keď prevezmeme zodpovednosť za negativitu v mysli a pocitoch, otvára sa nám možnosť zmeniť životné okolnosti tak, aby sme zažívali viacej lásky a starostlivosti namiesto tvrdosti a neprijatia.

Patrí do setu Dieťa Nového veku a do Záchranného setu ako „Záchrana lásky" (Love Rescue). Pomáha uvedomiť si potrebu dávania rovnako ako potrebu prijímania lásky. Flakón pôsobí aj vtedy, keď iné Aura-Soma esencie nie sú ešte účinné (brána do systému Aura-Soma).

Harmonizuje a otvára všetky energetické centrá. Harmonizuje hormonálny systém.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikácia je vhodná v celej oblasti hrdla a trupu, vrátane bedier, spodnej časti brucha, spodnej časti chrbta a chrbtice.

Používanie flakónu

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E11

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, pelargonium graveolens – olej z kvetov, linalool*, geraniol*, citronellol*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, viburnum prunifolium – extrakt, ruženín – esencia, quillaja saponaria – extrakt, glycerín, farbivo CI 60730 (Ext. D&C Violet 2), farbivo CI 14700 (D&C Red 4).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*