Liečenie v Novom Veku - flakón číslo 15 Aura - Soma

Liečenie v Novom Veku - flakón číslo 15 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Flakón prináša SVETLO a PRIJATIE do tých častí nás samých, ktoré sme dlho odmietali a nepríjmali. Je to flakón liečenia a transformácie našich tieňov. Pomáha uvedomiť si vlastné ilúzie a prekonať a premeniť negativitu na svetlo. Prehlbuje v nás pochopenie duchovnej stránky existencie a pomáha objaviť vlastné liečiteľské schopnosti.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Liečenie v Novom Veku - flakón číslo 15 Aura - Soma

Farba

(Číra/Fialová ››› Svetlá fialová, Lila),(Clear/Violet ››› Pale Violet, Lilac)

Základná téma

Transformácia. Zmena zmýšľania.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Čím viac svetla nechám do seba vstúpiť, tým som viac otvorený transformácii a hlbokému liečeniu. Liečenie začína zmenou vo vedomej mysli.

Nazerajúc hlbšie do svojho vnútra začíname vidieť vlastné tiene a nachádzame čistotu duchovnosti, ktorá tam leží. Transformácia môže prísť, keď sa dotkneme vlastnej služby, ktorú máme vykonať.

Patrí do Detského setu Nového veku. Liečenie (transformácia) sa môže dostať len tomu, čo je uvoľnené z podvedomia (odmietané aspekty – tiene je ťažké liečiť). Svetlo pochopenia vo vedomej mysli podporí liečenie v hĺbke bytosti. Transfromácia vlastných tieňov namiesto projekcie do okolia. Pochopenie duhovnosti a prijatie aj tienistých a odsudzovaných stránok.

Vhodný flakón na zmiernenie kontrakcií počas pôrodu, podporuje vedomý zážitok z pôrodu.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikujte okolo vlasovej línie.

Používanie flakónu

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, pelargonium graveolens – olej z kvetov, linalool*, geraniol*, citronellol*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, arnica montana – extrakt, valeriana officinalis – extrakt, gentiana lutea – extrakt, ruženín – esencia, ametyst – esencia, čaroit – esencia, alkohol, quillaja saponaria – extrakt, glycerín, farbivo CI 14700 (D&C Red 4), farbivo CI 60730 (Ext. D&C Violet 2).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*