Flakón Nové Posolstvo číslo 24 Aura - Soma

Flakón Nové Posolstvo číslo 24 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nádherný a veselý flakón má v sebe energiu radosti a tvorivosti. Podporuje nás v slobodnom a spontánnom prejave. Ak v sebe cítime túžbu tvoriť práve táto kombinácia nám pomôže transformovať a zmeniť svoj život a tvoriť tak ako to cítime v srdci. Nový posol je flakón pre tých, ktorý cítia volanie po zmene a novom slobodnom živote.

33 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Flakón Nové Posolstvo číslo 24 Aura - Soma

Farba

(Fialová/Tyrkysová ››› Modrofialová),(Violet/Turquoise ››› Blue-Violet)

Základná téma

Transformatívna komunikácia zo srdca. Nové posolstvo pre nový čas, nové možnosti.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Som otvorený novému. Cítim radosť v srdci.

Zlepšuje komunikáciu. Podporuje pocitovú stránku a porozumenie pocitom.

Tento flakón už svojou energiou oslovil množstvo ľudí. Pomáha transformovať a zmeniť náš život. S Jeho podporou dokážeme v krátkej dobe vykročiť na cestu nového života a prestať so zmenou otáľať. Pomáha nám vidieť nové príležitosti a životné možnosti. 

Veľmi často si ho vyberajú ľudia, ktorí majú chuť a potrebnu tvoriť - písať, maľovať alebo tancovať. Chcú sa formou umenia so svetom podeliť o to čo v sebe cítia. Otvára nás väčšej tvorivosti, ľahkosti a radostnej forme umenia – seba vyjadrenia.

Miesto vhodné na aplikáciu

Okolo srdcovej oblasti a naprieč chrbtom cez chrbticu. V prípade problémov s rečou a komunikáciou aplikujte okolo hrdla. 

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E24

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, alkanna tinctoria – extrakt, pelargonium graveolens – olej z kvetov, canaga odorata – olej z kvetov, daucus carota sativa – olej zo semien, rosa damascena – olej z kvetov, viola odorata – extrakt, iris pallida – extrakt, acacia farnesiana – extrakt, cedrus atlantica – olej, acacia dealbata – extrakt, iris germanica – extrakt, vanilla planifolia – extrakt z plodov, tokoferol (vitamín E), linalool*, geraniol*, citronellol*, farbivo CI 60725 (D&C Violet 2).

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, aloe barbadensis – extrakt, ruženín – esencia, tyrkys – esencia, alkohol, quillaja saponaria – extrakt, melia azadirachta – extrakt, curcuma longa – extrakt, lawsonia inermis – extrakt, ocimum basilisum – extrakt, solanum melongena – extrakt, coccinia indica – extrakt, perlový prášok,

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*