Archanjel Khemiel a Ariel flakón číslo 115 Aura - Soma

Archanjel Khemiel a Ariel flakón číslo 115 Aura - Soma

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Dvojica archanjelov nás vedie na ceste prijatia všetkých našich častí. Predstavuje harmonické fungovanie mužského a ženského princípu a pomáha nám spoznať pocit jednoty a porozumenia. Zároveň v sebe skrýva obrovskú odvahu a silu na prekonanie tých najťažších životných skúšok.

33 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Archanjel Khemiel a Ariel flakón číslo 115 Aura - Soma

Farba

(Oranžová/Červená ››› Korálová), (Orange/Red ››› Coral)

Základná téma

Sila a odvaha na prekonanie životnej výzvy. Celistvosť, prijatie a zjednotenie všetkých našich častí.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Archanjela Ariela a Khemiela možno považovať za dva rôzne aspekty toho istého bytia. Khemiel je ženský a Ariel predstavuje mužský aspekt. Ich energia sa vo flakóne spája ako dvojplameň jednej podstaty.

Význam a symbolika farieb

Prostredníctvom Oranžovej sa cítime pripravený čeliť našim životným výzvam a sila Červenej nám dodá energiu a odvahu potrebnú na ich prekonanie. Archanjel Ariel je uznávaný ako Boží lev a vlastní obrovskú odvahu a silu. Energia leva je v tejto fľaštičke dôležitá, nakoľko nám dáva energiu čeliť našim najväčším životným testom.

Podporuje nás v tom, aby sme v prekážkach dokázali vnímať ich dar a nemali potrebu proti nim bojovať. 

Keď sa bližšie pozrieme na oranžovú a červenú, ich farby sa po premiešaní zmenia na korálovú. Jej témou je aj – láska, spolupatričnosť a porozumenie. Títo dvaja archanjeli podporujú celistvosť a zjednotenie všetkých našich častí. Vieme sa tak ľahšie odpútať od vnútorného odporu a konfliktu. Pomáha nadobudnúť pocit hlbokej lásky a súcitu k rôznym aspektom našej bytosti. Khemiel a Ariel nám môžu poskytnúť podporu a hlboké porozumenie, aby sa všetky časti nášho bytia stretli a spoznali vo väčšej jednote.

Títo dva Archanjeli spájajú a vytvárajú pocit hlbokého zjednotenia v sebe samom.

Vo flakóne je skrytá téma fľaštičky číslo 7 Getsemanská Záhrada. Archanjel Ariel a Khemiel nás svojou energiou podporujú v nových začiatkoch.

Miesto vhodné na aplikáciu

Panvová oblasť, kríže, bedrá a podbruško. Je možné aplikovať flakón aj na chodidlá. 

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E115

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, simmondsia chinensis – olej, alkanna tinctoria – extrakt, karotén, cananga odorata – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), linalool*, benzylbenzoát*, benzylsalicylát*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, calendula officinalis – extrakt, hypericum perforatum – extrakt, glycerín, ruženín – esencia, rubelit – esencia, karnelián – esencia, quillaja saponaria – extrakt, alkohol, farbivo CI 60730 (Ext. D&C Violet 2), farbivo CI 14700 (D&C Red 4).

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*