Žatva - flakón 42 - Aura - Soma

Žatva - flakón 42 - Aura - Soma

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Krásny žltý flakón hneď na prvý pohľad prebúdza radosť. Je nositeľom ľahkosti a blaženosti bytia. Jeho energia pomáha nájsť cestu von z mentálneho zmätku a nejasností v živote. Do našej mysle prináša aj aspekt múdrosti. Pokiaľ nám v živote chýba optimizmus, radosť a pocit šťastia, tento flakón je skvelým „prebúdzačom“ do radostného, slnkom zaliateho sveta.

33 €

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa. Dostupnosť 2 pracovné dni.

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

Žatva - flakón 42 - Aura - Soma

Farba

(Žltá/Žltá ››› Žltá),(Yellow/Yellow ››› Yellow)

Základná téma

Uvedomenie si seba samého a svojich potrieb. Rozlišovanie, radosť, šťastie, jasnosť myslenia. Porozumenie samému sebe.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Mám radosť z poznania, ktoré som odovzdal. Cítim ľahkosť bytia.

Zmätok je vždy potenciálom väčšej jasnosti. Poznanie radosti, šťastia a spontánnosti. Nové svetlo na základe intelektu a jasnej mysle a schopnosti rozlišovať. Pomáha prekonať emocionálny zmätok.

Flakón je užitočný pred skúškami. Pomáha uvoľniť ilúzie, neistotu, obavy a zmätok.

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikujte okolo oblasti solárneho plexu, obzvlášť v prípadoch sezónnych porúch správania (jesenná a zimná depresia a pod.).

Používanie flakónu

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, simmondsia chinensis – olej, cananga odorata – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), karotén, linalool*, benzylbenzoát*, benzylsalicylát*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana – destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, calendula officinalis – extrakt, hypericum perforatum – extrakt, ruženín – esencia, oranžový kalcit – esencia, zinkit – esencia, topás – esencia, quillaja saponaria – extrakt, melia azadirachta – extrakt, lawsonia inermis – extrakt, curcuma longa – extrakt, ocimum basilicum – extrakt, glycerín, alkohol.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 934

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*