Esencia AMAZON

Esencia AMAZON

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Esencia AMAZON asistuje v procese obrovských zmien prebiehajúcich na planéte. Pomáha nám naladiť sa na nové spôsoby existencie a fungovania. Aktivuje funkcie mozgu, ktoré nám umožnia nové vnímanie a videnie sveta. Prehlbuje spojenie so svetom minerálov, rastlín a všetkých prírodných elementov.

22 €

Dostupnosť: SKLADOM

Kľúčovou kvalitou esencie je napojenie človek na rytmus a energiu prírodných elementov. Tým, že aktivuje mozgové centrá a zjemňuje naše zmysly, otvára esencia AMAZON cestu k novému spôsobu života. Vedie nás späť do harmonickej spolupráce s prírodnou ríšou a otvára vnímaniu jemnohmotných elementov prírody.

V posledných rokoch sa aktivujú dôležité energetické miesta na planéte. AMAZON nám pomáha naladiť sa na tieto portály energie a prebudiť a expandovať naše vnútorné Svetlo. Môžeme tak svoje vedomie posunúť do úrovne, ktorá nie je obmedzená našimi zmyslami alebo hmotným svetom. Umožňuje tak život s nadhľadom, v ľahkosti a pokoji, bez pripútanosti k materiálnemu svetu. Nalaďuje nás na vlnu lásky a porozumenia v ktorej môžeme žiť a tvoriť Nový svet.

Esencia harmonizuje „divine femine" a „divine masculine" náš Božský mužský a ženský aspekt. S ich harmonického spojenia sa život môže stať oslavou radosti, vitality a entuziazmu.

Esencia AMAZON môže byť veľmi prospešná v procese obnovenia environmentálnej harmónie a rovnováhy na planéte. Napája nás na energiu a múdrosť Matky Zeme.  esencia amazon naturalka

Ľudstvo od čias Atlantídy stratilo spojenie s ríšou zemských elementov. Matka Zem nám znovu ponúka možnosť spojiť sa s týmito silami. Po dlhej dobe tak môžu byť prírodné bytosti znovu počuté, vnímané a dokonca i videné.

Obsah 30 ml

Obsahuje koncentrát esencie AMAZON, vodu, brandy

Spôsob užívania

Esencia sa užíva 2 x denne (ráno a večer pred spaním) 7 kvapiek pod jazyk

Nejedná sa o aromaterapiu alebo bylinnú tinktúru, ale o vibračnú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*