Esencia MADAGASKAR

Esencia MADAGASKAR

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Esencia Madagaskar nám pomáha oslobodiť svoju myseľ od obmedzujúcich programov a presvedčení ohľadne fungovania ľudského tela, choroby, staroby a zdravia.

22 €

Dostupnosť: SKLADOM

Esencia Madagascar nám pomáha oslobodiť svoju myseľ od obmedzujúcich programov a presvedčení ohľadne fungovania ľudského tela, choroby, staroby a zdravia.

Každý z nás sme do istej miery prijali rôzne limitujúce presvedčenia, ktoré sú hlboko zakorenené v kolektívnom vedomí. Uverili sme tomu, že od určitého veku začína naše telo starnúť, chradnúť a s pribúdajúcimi rokmi automaticky prichádzajú aj zdravotné problémy. Esencia nám pomáha vymaniť sa z týchto presvedčení a uvedomiť si, že naše telo môže fungovať v dobrom zdravý a skvelej fyzickej kondícii omnoho dlhšie. Esencia ako taká neslúži na liečenie konkrétneho ochorenia ale primárne mení náš spôsob myslenia. 

V súčasnej dobe máme čoraz viac informácií o ľuďoch, ktorí sú nepopierateľným dôkazom toho, ako je ľudské telo schopné fungovať, keď sa zbavíme limitujúcich programov a presvedčení. Ľudia ako Win Hof, Clemes Kuby alebo Anitta Morjani sú živým príkladom toho, akých „zázrakov" je naše telo skutočne schopné.

Ďalším aspektom esencie Madagaskar je, že nám do života prináša pocit absolútnej slobody a stav vnútorného pokoja. Potom si môžeme čoraz jasnejšie a hmatateľnejšie uvedomiť, že naše presvedčenia a spôsob akým myslíme zásadne ovplyvňujú nielen naše zdravie ale aj vytvárajú a formujú náš svet.

Esencia aktivuje a čistí prvé 3 čakry čo umožňuje ľahšie prúdenie energie do vyšších energetických centier. Madagaskar nám tak pomáha aktivovať skryté schopnosti ukryté v našom vnútri a prejaviť tak svoj najvyšší potenciál.  esencia madagaskar naturalka

Máme dojem, že esencia Madagaskar sa zrodila aby nám všetkým pripomenula, že naším prirodzeným stavom je stav mieru, pokoja a harmónie. Len v takom stave dokážeme vnímať krásu a vytvárať harmóniu so všetkými bytosťami na tejto planéte. Máme tak možnosť vytvoriť rajskú záhradu na Zemi.

Obsah 30 ml

Obsahuje koncentrát esencie MADAGASKAR , vodu, brandy

Spôsob užívania

Esencia sa užíva 2 x denne (ráno a večer pred spaním) 7 kvapiek pod jazyk

Nejedná sa o aromaterapiu alebo bylinnú tinktúru, ale o vibračnú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 932

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*