Esencia JAZERO BAJKAL

Esencia JAZERO BAJKAL

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Esencia BAJKAL umožňuje v našom srdci precítiť stav hlbokého pokoja a mieru. Dáva nám zakúsiť pocit jednoty s tým čo práve je

22 €

Dostupnosť: SKLADOM

Esencia BAJKAL umožňuje v našom srdci precítiť stav hlbokého pokoja a mieru. Dáva nám zakúsiť pocit jednoty s tým čo práve je.

Esencia prebúdza vieru a dôveru v život. Pokoj a prijatie toho čo sa práve deje. V časoch keď sa veci menia, nám esencia pomáha prejsť zmenami hladko, a otvoriť srdce tomu čo môže byť zrodené. Vyživuje nás zvnútra. Akoby bola bránou ktorá vedie k životu v jednote, harmónii a rovnováhe.

Hlboko v našom vnútri harmonizuje BAJKAL našu mužskú a ženskú energiu. Mužom pomáha prebudiť a vyjadriť ich ženský aspekt. Prebúdza intuíciu, otvára nás prežívaniu a vyjadrovaniu toho čo cítime. Mužom pomáha zbaviť sa hlboko zakoreneného zvyku a potreby „mať veci pod kontrolou". Uvoľňuje nahromadenú emocionálnu bolesť, frustráciu a posudzovanie seba samého. Esencia premieňa tieto toxické pocity na vnútorný mier a pocit spolunáležitosti.  esencia jazero bajkal naturalka

Ženám esencia prináša Yangovú energiu a uvedomenie, že vždy majú silu a moc veci zmeniť. V ženách podporuje ich prirodzenú silu tvorenia a lásky. Pomáha im uvedomiť si, že skutočná sila nespočíva v tom správať sa rovnako ako muži. Práve naopak. Čím viac ženskosti a lásky v sebe prebudia a to väčšia bude ich moc tvoriť.

BAJKAL nám umožňuje zažiť stav bytia v ktorom žijeme vo svete ale nie sme ním pohltený a zväzovaný. Pomáha nám „zakoreniť sa" v stave vnútorného pokoja a jednoty.

Obsah 30 ml

Obsahuje koncentrát esencie Lake Bajkal, vodu, brandy

Spôsob užívania

Esencia sa užíva 2 x denne (ráno a večer pred spaním) 7 kvapiek pod jazyk

Nejedná sa o aromaterapiu alebo bylinnú tinktúru, ale o vibračnú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 932

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 772

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*