Esencia HORA PINATUBO

Esencia HORA PINATUBO

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mt Pinatubo je esenciou ktorá prináša odvahu odložiť staré masky a postaviť sa do vlastnej sily.

22 €

Dostupnosť: SKLADOM

Má v sebe silný zemský, až priam ohnivý element odvahy byť sám sebou. Jedine vtedy, ak si dovolíme žiť vlastnú jedinečnosť a prestaneme sa snažiť byť „spoločensky akceptovateľnými" môžeme vstúpiť do vlastnej sily. Prejaviť sa bez strachu a pretvárky. Esencia nám pomáha čeliť strachu, ktorý nám často bráni v tom, aby sme sa dokázali postaviť za seba, a jednoducho boli samým sebou. To je zároveň aktom obrovskej úprimnosti voči sebe samému.

Keď odhodíme svoje masky, môže nám esencia pomôcť spoznávať a rozvíjať svoje kvality a dary. Tie, ktoré nás robia jedinečným človekom – bytosťou. Vnútorné dary, ktoré okrem nás nemá nikto iný.

Esencia Mt Pinatubo podporuje intuíciu a pomáha nám naladiť sa na pulzovanie Zeme a Vesmíru. Intuícia nám pomôže rozpoznať kde je naše správne miesto. Vďaka tomu bude pre nás stále jednoduchšie byť v správny čas na správnom mieste. I napriek tomu, že esencia prebúdza duchovné vnímanie pomáha nám byť pevne ukotvený a prítomný vo vlastnom tele a v centre svojej sily.

Približne od roku 2012 sa vo vnútri Zeme postupne prebúdza energia, ktorá reflektuje mohutnú vlnu prebudenia, ktorá prúdi Vesmírom. Táto vlna energia nám ponúka jedinečnú príležitosť na hlbokú osobnú a spirituálnu očistu. esencia mt pinatubo naturalka

Hovorí sa o nej aj ako o obrovskej karmickej očiste. Tá sa ktorá sa okrem iného dotýka aj deštruktívneho pôsobenia človeka na planéte a významne nás ako jednotlivcov ovplyvňuje. Esencia nás podporí v tom, aby sme si dovolili nechať „prasknút" našu brnenie alebo osobnú škrupinu, ktoré sme si vytvorili aby nás pred takou zmenou a transformáciou chránili.

Obsah 30 ml

Obsahuje koncentrát esencie Mt PINATUBO, vodu, brandy

Spôsob užívania

Esencia sa užíva 2 x denne (ráno a večer pred spaním) 7 kvapiek pod jazyk

Nejedná sa o aromaterapiu alebo bylinnú tinktúru, ale o vibračnú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*