Esencia z Fialky voňavej

Esencia z Fialky voňavej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Fialka v sebe nesie energiu kozmickej lásky, prežitok jednoty a spojenia s celým vesmírom. Pomáha nám otvoriť sa dôvere v život, vo vesmír a dôvere v seba. S pomocou esencie Fialka môžeme vo svojom srdci precítiť, že je všetko v poriadku a o všetko je postarané. My sa môžeme uvoľniť a nechať veci plynúť.Fialka nám pomáha uvedomiť si a prežiť, že všetko, čo hľadáme, už v sebe máme. Úporná snaha a úsilie nie sú potrebné. Dokonalosť je vo všetkom okolo nás aj v nás.

23,50 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Slnečné esencie

Esencia z Fialky voňavej nám pomáha uvedomiť si a prežiť, že všetko, čo hľadáme, už v sebe máme. Úporná snaha a úsilie nie sú potrebné. Dokonalosť je vo všetkom okolo nás aj v nás samotných.  Esencia z Fialky voňavej

Čo o esencii hovorí Bára Zumotová, vďaka ktorej Slnečné esencie vznikajú :

Fialka ma prekvapila silou svojej lásky. Až mi to takmer vyrážalo dych a tlačilo na srdce. Súčasne bolo veľmi krásne a dojemné vnímať akú kozmickú (všeobjímajúcu a všadeprítomnú) lásku v sebe táto rastlina nesie.

Videla som, ako Fialka prepája fyzické s duchovnými svetmi, nie však prostredníctvom mysle, ale skrze srdce. Nie nejaké ezo-lietanie na obláčikoch ilúzií, ale skutočné precítenie jednoty a napojenie sa na božskú podstatu v nás.

Kvet fialky, ktorý svojim tvarom pripomína srdce akoby ukazoval: "Roztvor sa, otvor svoje srdce a nájdeš to, čo stále hľadáš. Poklad, svoj stred, spojenie s Bohom (Vesmírom). Nemusíš pre to robiť vôbec nič.

Účinky esencie z fialky voňavej:

precítenie energie všeobjímajúcej kozmickej lásky a prepojenie v jednote s celým vesmírom. Môžeme vnímať, ako sme súčasťou sveta a sme v spojení s každou bytosťou v ňom. Či už sú to ľudia, rastliny, zvieratá alebo minerály.

preduchovnenie skrze naše vlastné srdce, kedy môžeme na maximum zažiť pocit univerzálnej energie lásky v jej plnej, čisté, rýdzej podobe .

rozpomenutie sa na prepojenie s naším hviezdnym domovom.

• esencia prepája s prežívaním Božej podstaty v nás samotných.

• Fialka vytvára a podporuje priame duchovné spojenie - zo Zeme do Neba (Vesmíru). Prebúdza v nás uvedomenie, že nepotrebujeme žiadneho prostredníka.

nesie v sebe energiu blaženosti, ktorú môžeme prežívať, keď sa uvoľníme a otvoríme dôvere v život, v seba, vo vedomí, že je o nás postarané a my môžeme opustiť kŕčovité usilovanie. Plynutie s prúdom života.

• umožňuje pochopiť, že všetko je v úplnom poriadku práve tu a teraz.

• pomáha odpútať sa od vonkajšieho ruchu sveta či našich myšlienok a zamerať sa do svojho stredu, kde je pokoj a blaženosť.

Objem: 50 ml

Zloženie: voda, hruškový destilát, vibračný výťažok z Fialky voňavej. Alkohol je tu pre konzerváciu.

Nejedná sa o aromaterapiu, ale o vybračnú kvetovú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Katalógové číslo : SLN-FIA

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.) Viac informácií o užívaní nájdete TU.

Nech Vám esencia slúži k maximálnemu úžitku, jemne a v harmónii s Vaším najvyšším dobrom.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*