Esencia VODA

Esencia VODA

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Esencia VODA pracuje s témami ktoré voda symbolizuje. Sú to hlavne emocionálna rovnováha a harmónia, vyrovnanie sa so smútkom a uvoľnenie traumy pochádzajúcej z minulosti.

22 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Australian Bush Flower®

Esencia VODA pracuje s témami ktoré voda symbolizuje. Sú to hlavne emocionálna rovnováha a harmónia, vyrovnanie sa so smútkom a uvoľnenie traumy pochádzajúcej z minulosti.

Esencia nám pomáha priniesť do života ticho a vnútorný pokoj. Vedie nás do stavu vnútornej harmónie, v ktorom si začneme uvedomovať, že aj v časoch keď v živote čelíme náročnej situácii môžeme vo vnútri prežívať pokoj a mier.

Esencia prebúdza pokoj a mier ktorý bol ukrytý hlboko v našom vnútri.

Esencia VODA nám pomáha zbaviť sa utkvelých názorov a presvedčení. Nesie v sebe veľmi „výživnú a očistnú" energiu a povzbudzuje nás v tom, aby sme boli otvorenejší a vnímavejší. Otvára nás dôvere v nás samotných a pomáha nám vnímať energiu Lásky, ktorá nás obklopuje.

Esencia nám umožňuje „plne sa ponoriť" do našej vnútornej emocionálnej disharmónie. S jej pomocou môžeme túto disharmóniu „ vyčistiť, rozpustiť" a tak uvoľniť staré emócie.

Esencia VODA prináša jasnosť a čistou mysle. Pomáha nám rozpoznať a uvoľniť hlboké negatívne karmické vzorce.

Esencia bola vytvorená ako alchymistická zmes esencií pochádzajúcich z dvoch hemisfér. Jedna z nich bola vyrobená na západnom pobreží Škótska na Isle of Iona. Druhá sa zrodila na Heron Island v Austrálii v oblasti Veľkého bariérového útesu.

Obsah 30 ml

Obsahuje koncentrát esencie WATER , vodu, brandy

Spôsob užívania

Esencia sa užíva 2 x denne (ráno a večer pred spaním) 7 kvapiek pod jazyk

Nejedná sa o aromaterapiu alebo bylinnú tinktúru, ale o vibračnú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*