Esencia z Rebríčka

Esencia z Rebríčka

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Rebríček - je rebríček do neba - vyššej úrovne uvedomenia. Je duchovný sprievodcom, ktorý nás učí samostatnosti a podporuje našu vnímavosť a intuíciu.

23,50 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Slnečné esencie

Rebríček - je rebríček do neba - vyššej úrovne uvedomenia. Je duchovný sprievodcom, ktorý nás učí samostatnosti a podporuje našu vnímavosť a intuíciu.

Účinky esencie z rebríčka:

pomáha pochopiť, že múdrosť života prichádza postupne. Nemožno sa ponáhľať a je úplne nezmyselné hnať sa za osvietením. Treba ísť svojím tempom krok po kroku a tak je to v poriadku.

• učí, že hlboké poznanie neprichádza pri letmom a povrchnom záujme. Ponorte sa, spoznávajte, dajte všetkému dostatok času. Nie je potrebné ponáhľať sa, a dokonca to ani nepomáha. Ba práve naopak.slnecna esencia rebricek

• pomáha pochopiť, že k vlastnému poznaniu si každý musí dôjsť sám. Nemožno očakávať, že to urobí niekto za nás alebo, že niekto iný vie lepšie ako my, ako by sme mali žiť svoj vlastný život.

• podporuje naladenie sa a získavanie informácií z vlastného vnútra - zo Zdroja. Nech už akokoľvek pomenujeme túto časť nás samotných.

• uvedomenie, že aj uprostred všetkého okolo si môžeme zachovať vlastnú integritu a svoj vnútorný svet.

• Rebríček podporuje samostatnosť nášho uvažovania a bytia. Osobného životného nastavenia v prítomnom okamihu, kedy súčasne môžeme byť súčasťou celku ale rovnako byť aj súčasťou bežného života. Aby sme boli múdri a mohli žiť podľa vlastných presvedčení, nemusíme odchádzať do samoty alebo byť pustovníkmi. Žitie v súlade so sebou v reálnom, praktickom živote s ľuďmi okolo seba je to najväčšie umenie.

Zaujala Vás esencia Rebríček? Prečítajte si skúsenosti konkrétnych ľudí, ktorí ju používali. Kliknite SEM.

Objem: 50 ml

Zloženie: voda, hruškový destilát, vibračný výťažok z rebríčka. Alkohol je tu pre konzerváciu.

Nejedná sa o aromaterapiu, ale o vibarčnú kvetovú esenciu s vyššie uvedenými účinkami.

Katalógové číslo : SLN-RE

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.) Viac informácií o užívaní nájdete TU.

Nech Vám esencie slúži k maximálnemu úžitku jemne a v harmónii s Vaším najvyšším dobrom. 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 931

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 771

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*