Slnečné esencie

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.)

Takto esenciu používajte najmenej 3 týždne, alebo až do spotrebovania celého obsahu. Po troch týždňoch užívania môžete kúru ukončiť a ak budete mať potrebu, môžete s danou esenciou pracovať znova o niekoľko mesiacov. slnecne esencie dub letny

Na začiatku užívania sa môžu vyplaviť niektoré staré emócie, ktoré s témami esencie súvisia. To je v poriadku. Stačí, keď ich budete chvíľku sústredene vnímať. Potom môžu samy odznieť a prestať už zasahovať do Vašej prítomnosti. Ak je to potrebné, môžete aj na 1-2 dni znížiť dávkovanie na 1 streknutie ráno a večer alebo 1 strieknutie denne. Prípadne si urobiť pár dní pauzu.

Esencia nie sú určené deťom, tehotným a dojčiacim mamičkám.

Niekedy sa stane, že vypláva na povrch nejaká ťažšia téma, čo je tiež dobre a je to výborná príležitosť na to aby sme ju spracovali.

Neodporúča sa používať niekoľko Slnečných esencií súčasne. Ďalšiu esenciu môžete začať užívať 1 - 2 týždne po doužívaní predošlej esencie.

Pre predĺženie trvanlivosti odporúčame nepoužívanú fľaštičku uložiť do chladničky.
Ak vám stačí trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete, potom uloženie v chlade nie je potrebné.

⇒ Urobte si osobnú transformačnú cestu, na ktorej budete esencie užívať postupne v poradí, v ktorom vznikli.

Podrobnejšie informície o tom ako môžete pomocou Slnečných esencií zmeniť a transformovať seba a svoj život nájdete v tomto príspevku v našom blogu.

Vhodné poradie na užívanie esencií je nasledovné - lipadubbazaružarebríčekosikasmrekovec, pretože na seba ich témy postupne nadväzujú. Nie je to však podmienkou. Je totiž možné, že niektoré z tém už máte do určitej úrovne spracované a aktuálne potrebujete inú esenciu, než je práve tá, ktorá je v poradí. Dôverujte svojmu pocitu. Vždy dodržte aspoň týždenné pauzu pred užívaním ďalšie esencie. 

Obľúbené produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 221

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 116

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

naturalka_eshop

  • 24 Príspevkov
  • 64 Sledující
  • 31 Sledovaní

Naturalka

Prírodné produkty pre zdravie a osobnostný rozvoj

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

*