Panel používateľa

Slnečné esencie

Ako používať Slnečné esencie

Esencia je dodávaná vo fľaštičke s rozprašovačom o objeme 50 ml a je určená na vonkajšie použitie. Stačí 2 streknutia nad hlavu, aby sa esencia mohla rozprestrieť okolo tela.

Najlepšie vždy ráno po prebudení a večer pred spaním. Je fajn, keď môžete na danom mieste ešte chvíľu zotrvať. (Podľa vlastného pocitu môžete esenciu používať aj častejšie, napr. 3x denne alebo 3 streknutia pri jednom použití.)

Takto esenciu používajte najmenej 3 týždne, alebo až do spotrebovania celého obsahu. Po troch týždňoch užívania môžete kúru ukončiť a ak budete mať potrebu, môžete s danou esenciou pracovať znova o niekoľko mesiacov. slnecne esencie dub letny

Na začiatku užívania sa môžu vyplaviť niektoré staré emócie, ktoré s témami esencie súvisia. To je v poriadku. Stačí, keď ich budete chvíľku sústredene vnímať. Potom môžu samy odznieť a prestať už zasahovať do Vašej prítomnosti. Ak je to potrebné, môžete aj na 1-2 dni znížiť dávkovanie na 1 streknutie ráno a večer alebo 1 strieknutie denne. Prípadne si urobiť pár dní pauzu.

Esencia nie sú určené deťom, tehotným a dojčiacim mamičkám.

Niekedy sa stane, že vypláva na povrch nejaká ťažšia téma, čo je tiež dobre a je to výborná príležitosť na to aby sme ju spracovali.

Neodporúča sa používať niekoľko Slnečných esencií súčasne. Ďalšiu esenciu môžete začať užívať 1 - 2 týždne po doužívaní predošlej esencie.

Pre predĺženie trvanlivosti odporúčame nepoužívanú fľaštičku uložiť do chladničky.
Ak vám stačí trvanlivosť do dátumu uvedeného na etikete, potom uloženie v chlade nie je potrebné.

⇒ Urobte si osobnú transformačnú cestu, na ktorej budete esencie užívať postupne v poradí, v ktorom vznikli.

Podrobnejšie informície o tom ako môžete pomocou Slnečných esencií zmeniť a transformovať seba a svoj život nájdete v tomto príspevku v našom blogu.

Vhodné poradie na užívanie esencií je nasledovné - lipadubbazaružarebríčekosikasmrekovec, pretože na seba ich témy postupne nadväzujú. Nie je to však podmienkou. Je totiž možné, že niektoré z tém už máte do určitej úrovne spracované a aktuálne potrebujete inú esenciu, než je práve tá, ktorá je v poradí. Dôverujte svojmu pocitu. Vždy dodržte aspoň týždenné pauzu pred užívaním ďalšie esencie. 

Ako používať flakón Aura - Soma

 

Aura-Soma ® predstavuje terapeutický systém umožňujúci lepšie sebaspoznanie a sebapochopenie, rozvoj vedomia a vedomé samoliečenie.

Emulzie Equilibrium sú základnými produktami terapeutického systému Aura-Soma. Slúžia na diagnostiku ( výber štyroch flakónov , ktorý je možný aj online, poskytuje množstvo informácií v reči farieb), na harmonizáciu a liečenie fyzického a aurického tela nanášaním emulzie na telo v oblastiach tých čakier (energetických centier tela), ktoré zodpovedajú farbám Equilibrií (čakrová harmonizácia).

Flakóny Equilibrium obsahujú jemné energie rastlín, kryštálov, minerálov, farieb a svetla. Horná vrstva obsahuje éterické oleje v skvalénovom základe. Spodná vrstva obsahuje vodné extrakty rastlín. Výrobavychádza z tradičných farmaceutických postupov, z náuky o signatúrach a steinerovského biodynamického poľnohospodárstva. farebna terapia aura -soma

Návod na použitie

Flakón pred použitím otvorte a uchopte štyrmi prstami ľavej ruky tak, že prostredníkom uzatvárate hrdlo flakónu, ukazovák a prsteník sú na ramenách flakónu a palcom podopierate flakón zospodu.

Dôkladne pretrepte obsah flakónu tak, aby sa horná olejová vrstva premiešala so spodnou vodnou vrstvou za vzniku emulzie.
Po pretrepaní nakvapkajte emulziu do dlaní, dlane si jemne pošúchajte a naneste emulziu na určené miesto na tele a jemne vtierajte do pokožky.

Emulziu odporúčame nanášať 1 až 2x denne - ráno a/alebo večer. Flakón odporúčame využívať celý.

Pred prvým použitím je vhodné flakón energeticky očistiť - pretrieť tampónom, na ktorý ste nakvapkali biely pomander alebo flakón po ramienka vložiť do morskej soli na 24 h, prípadne flakón vložiť do ametystovej geódy na 12 h.

 

Obľúbené produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 2581

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 2337

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 1

Instagram eshop Naturalka

Predvoľby súkromia

Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie