Flakón srdca - 03 Atlantský flakón - Aura - Soma

Flakón srdca - 03 Atlantský flakón - Aura - Soma

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vytvára priestor pre seba vyjadrenie a komunikáciu zo srdca. Podporuje náš tvorivý aspekt a harmonizuje oblasť srdca a srdcovej čakry.

33 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aura-Soma Products Ltd

B3 – Flakón srdca/Flakón Atlanťanov

Farba

(Modrá/zelená ››› Tyrkysová), (Blue/Green ››› Turquoise)

Základná téma

Liečenie a ochrana srdca. Kreatívna komunikácia. Vzťah k Zemi.

Aura-Soma je neinvazívny terapeutický systém, ktorého základom je znalosť a praktické využitie liečivých účinkov farieb na zdravie a osobnostný rozvoj. Viac informácií o farebnej terapii Aura -Soma nájdete v našom blogu. Dozviete sa aké možnosti v sebe Aura - Soma skrýva a čo všetko nám môže do života priniesť.

Afirmácia

Vyjadrujem sa pravdivo zo srdca.

Harmonizuje pocitovú stránka nášho bytia, rovnako aj celkovä emocionálnu časť nášho života. Pokoj vo vedomej mysli je príležitosťou na odhalenie vnútorného priestoru a pravdy v našom srdci. Vytvorením priestoru v hĺbkach nášho bytia máme väčšiu možnosť uskutočňovať pokoj vedomým spôsobom a vyjadriť pravdu zo svojho vnútra.

Súčasť Čakrového setu a Záchranného setu. Harmonizuje čakru srdca.

Pomáha pri angíne pectoris, astme, reziduálnom kašli a depresii so zjavnou príčinou (neúspech, rozvod, menopauza a pod.).

Miesto vhodné na aplikáciu

Aplikácia je možná naprieč celou oblasťou hrudníka v širokom páse od kľúčnych kostí po naspodnejšie rebrá vrátane chrbtice.

Používanie flakónou

Flakón sa natiera na telo a jeho používanie je detsky jednoduché a vďaka jemnej a podmanivej vôni aj veľmi príjemné. V krátkom príspevku nájdete návod ako flakón používať.

Objem balenia: 50 ml

Katalógové číslo : AS-E3

Zloženie

Horná (olejová) vrstva:

skvalén, lavandula angustifolia – olej z kvetov, arnica montana/olea europea – olej, chamomilla recutita – olej z kvetov, tokoferol (vitamín E), guajazulén, limonén*, linalool*.

*) z prírodných esenciálnych olejov

Dolná (vodná) vrstva:

voda, hamamelis virginiana - destilát, lonicera caprifolium – extrakt, chlorid sodný, kyselina mliečna, aloe barbadensis – extrakt, crataegus monogyna – extrakt, ruženín – esencia, smaragd – esencia, chryzopras – esencia, alkohol, quillaja saponaria – extrakt, eclipta prostrata – extrakt, melia azadirachta – extrakt.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Naturalka - náš príbeh v pár vetách

Počet zobrazení: 886

Už viac ako dvadsať rokov sa spoločne venujeme celostnému prístupu ku zdraviu, osobnému rozvoju a holistickým terapiám.

Čítajte viac... Komentáre: 0

HOLOS-TERAPIE.SK

Počet zobrazení: 741

Kineziológia, individuálne terapie, konzultácie a masáže

Čítajte viac... Komentáre: 0

Instagram eshop Naturalka

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

V súlade s nariadeniami EÚ o ochrane osobných údajov vás prosíme o vyjadrenie súhlasu s používaním súborov cookies, vďaka ktorým zabezpečujeme ten najlepší zážitok z prehliadania. Pokračovaním súhlasíte s ich použitím. Viac informácií 

*